Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nagyon elítélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nagyon elítélnétek ha voltam már pénzért is?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs és szükségből volt. Nem vagyok rá büszke. Mostmár teljesen kiszálltam belőle, de félek h egy férfi se tudna így elfogadni.

Nem akarok hazudni. Azt szeretném, ha ennek ellenére elfogadna valaki.


2021. ápr. 22. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
én nem.f
2021. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
En nem itelem el, de ne mondd el inkabb. Az emberek szeretnek belyegezni es kopkodni.
2021. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Az nem ítélkeznék, amíg nem ismerem a helyzeted. Nem tudom min mentél keresztül.
2021. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 Volt.
2021. ápr. 22. 19:53
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak többsége elítélhet emiatt.

Én pl nem köpködnék, nem aláználak meg vagy bántanálak, csak megértően meghallgatnálak, de komolyabbat nem akarnék tőled.

2021. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen el.
2021. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Ne reklámozd és nem lesz semmi baj.
2021. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

"Amúgy minden nő pénzért kefél, van aki pénzt kér, van aki vacsit, van aki 3 piát."


Ez a "minden nő" a te saját univerzumodban a "minden nő".


Ha csak ebből a kategóriából állnak veled szóba nők, akkor szerintem lehet, hogy érdemes lenne azon gondolkoznod, hogy ez miért lehet vajon.

2021. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

9.-nek.


Miért, veled dugnak randi nélkül is? Egy piát, vagy belépőt sem kell fizetned? Te valami sztár-celeb vagy?

2021. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát én nem lennék veled. De biztos van olyan, akinek ez oké, és normális férfi. Mondjuk a barátom az poligám, és örül ha mindenkivel dug a párja, és ő is mindenkivel dugna. De az dicséretes, hogy nem akarsz hazudni, és valódi kapcsolatot akarsz.
2021. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!