Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatotokban ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotokban ki a domináns fél?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 11:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
Ahol nem a nő a domináns (határozottan vagy szelíd praktikákkal meghatározó, utolsó szó mondó), azt "mérgező" vagy "bántalmazó" kapcsolatnak nevezik.
2021. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk a férjem, de csak pont annyira, amennyire kell. Nem diktátor vagy ilyenek, de ő domináns. Én kifejezetten rugalmas és alkalmazkodó vagyok, de csak addig, amíg nem érzem, hogy kihasználnak vagy becsapnak. Így pont megfelelünk egymásnak.
2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Én dominánsabb vagyok, de a párom dominál. Határozott vagyok, elérem és tudom, hogy mit akarok, nem esem kétségbe a kihivásoktól, "nagyszájú" vagyok. De sokszor naív és mivel sok téren teljesítenem kell, megnyugtat hogy a párom vigyáz rám. 21L
2021. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
A lenyeges dolgokban en dontok, a hetkoznapi dolgokban o. Nekunk ez bevalt es mukodik.
2021. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%
Istenem a sok kisebbségi komplexusos fiúka :D mi TÁRSAK vagyunk, ebből következik, hogy senkinek nem célja dominálni a másikat. Szerencsére a párom van olyan önismereti és értelmi szinten is, hogy nem sérül a férfiassága attól, hogy nem ő áll a magaslatok magaslatán és vezeti a szerencsétlen kis nőt. :D És az én szememben ő pontosan ezért férfi
2021. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ilyen. Egyenrangú társak vagyunk, ez mindkettőnk számára alapvető fontosságú. Olyan ismerőseink, akik szakmájukból adódóan fel tudják ezt mérni, ugyanazt mondják, mint a laikusok a környezetünkben: ritkán látni ilyen kapcsolatot, ahol kiegyensúlyozottak a viszonyok és valóban egyenrangúak a felek. Pedig mi nagyon óvjuk a magánéletünket, még a szűk kör előtt is.
2021. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
8%
Próbál ledominálni a barátom, nem egyszer, de én ezt nem hagyom. Mégis sokszor mintha lenyomna... Ezért párszor a határán vagyok, hogy hagyom a fenébe.
2021. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

#13 vagyok, az én párom nem úgy dominál hogy elnyom, vagy kuss a nevem, egyszerűen tapasztalatból tudom (14 éves korom óta együtt vagyunk) hogy én addig addig harcolok a célomert ameddig beletörök, és ő ilyenkor mindig ott van és felsegít a padlóról. Persze közben is mondja mit kene tennem, de én a buta fejemmel mindig ignorálom. Ő az "őrangyalom" akihez lassan 10 éve futok akármikor gond van. Mostanában már időben felfogom amikor segíteni próbál XD

De pl szexben is, az van amit ő akar, én azt élvezem hogy neki jó, szerintem ez simán a személyiségem része, de ő számomra a tökéletes társ, aki még szexben sem használja ki a feltétlen odaadásom, hanem annak ellenére hogy nem kérem, mindenben maga elé helyez. Ahogy én őt magam elé. Külsőleg/tettekben teljesen fair a kapcsolatunk, csak aki benne van, az látja a "hierarchiát" :D

2021. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én el tudom fogadni, de az én szememben ez nem egy egyenrangú kapcsolat, és nem bírnék ilyenben élni, szerencsére nem is kell. De ha neked jó... Hát nekem végülis teljesen mindegy
2021. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!