Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzak ki magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzak ki magamból többet? Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon csúnya vagyok. Alacsony vagyok, ezzel nem tudok mit kezdeni. Nagyon vékony, sajnos nem tudok hízni.

Szemüveges, hétfőn csináltatok új szemüveget.

És utána? Fodrász, kozmetikus?

Hogy legyek jó nő? Vagy létezik olyan, hogy valakin ezek a dolgok sem segítenek?

33 N


2021. ápr. 23. 17:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy valaha is kövér leszek. 42 kg vagyok jelenleg. 20-on évesen voltam 50 kg.
2021. ápr. 23. 18:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik sport tökéletes, ha élvezed. Nyilván ha csak az alak a kérdés, akkor terem, testépítés. De ha úszni szeretsz, úsdz, ha a táncok érdekelnek, táncolj. És így tovább, harcművészetek, akrobatika, túrabiciklizés, görkorizás, foci, hoki, kettlebell, trx... Most nyitáskor úgyis lesz egy csomó akció, nézelődj :)
2021. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 23. 18:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganőm is most lépett ki egy ilyen kapcsolatból, és ő sem lesz soha molett, de pl. visszatért az étvágya. A kapcsolatában sokat idegeskedett, és nem tudott enni. Most megint tudja élvezni az étkezést.


Szép lassan helyre fogsz rázódni, de ez nem 2-3 hét.

2021. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokat idegeskedtem és nem bírtam enni.
2021. ápr. 23. 19:08
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kotartást neked! De gratulálok, hogy sikerült kilépned ebből :) Innen már minden csak jobb lesz, és biztos nem olyan rossz a helyzet, mint gondolod. Keress elfoglaltságokat, amiket élvezel, új embereket ismersz meg, és sikereid lehetnek. Szép lassan, de biztosan sikerül összeszedned magad!
2021. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!