Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy valljam be egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be egy nálam jóval idősebb pasinak hogy tetszik, és engem nem érdekel a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki jóval idősebb nálam, szerintem neki is tetszem vagy hasonló és mondta is hogy neki mindig a fiatal csajok tetszettek de ezeknek az apjuk kinyirnák őt.

Szerintem próbálkozna, de korkülönbség miatt szerintem hanyagolja, én benne lennék.

Szerintetek mivel utaljak rá hogy nekem tetszik?

A kort ha lehet nem! írnám mert nagyon durva különbség.

Légyszi igy irjatok!

köszi


2010. aug. 22. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Villants cicit.
2010. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, mivel beszélte tele a fejed ez a "pasi".
2010. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha már szerinted is durva a különbség és már annyira, hogy le sem mered írni akkor nem fog működni!De ugyanúgy flörtölnék vele meg úgy viselkednék mintha fiatalabb lenne.Most attól hogy idősebb még férfi.
2010. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azt tudom hogy benne lennél...

Miért kell az összes tini csajszinak 30 éves f*sz????

MIÉRT???????????????????

ezt írja má le valaki!!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Bár még én is fiatal vagyok de soha nem kellene egy 30 éves faszi :S nekem tökéletesen megfelel a barátom aki fél évvel idősebb nálam.
2010. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van ám aki 30 évesen 18-nak néz ki és dúskál a tinicsajokban legálisan, mert a vele egykorú 30 éves is gyereknek nézi:DDDDD


Szép az élet emberek:DDDDDDD

2010. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem a kérdésre válaszolt senki!

nem értem ezt mért nem lehet leírni akor meg mért olvassátok el?

válaszokat kérek a kérdésre

2010. aug. 22. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen valld be neki, hogy neked tetszik és téged nem érdekel a korkülönbség.

Azzal utaljál rá, hogy neked tetszik, hogy TETSZEL NEKEM.

Ennyi. Ne jeleket küldözgessél a korkülönbség miatt mert nem biztos hogy komolyan veszi a életkorod miatt.


Mond meg a tutit kislány.

2010. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nikee165 válasza:

Szerintem ha olyan nagyon jóval idősebb,akkor hanyagold...mert az igaz hogy jó ha idősebb pasid van,de azért túlzásokba ne essünk...ez a pasi szerintem csak unja a vele egykorú nőket és azért próbálkozik a fiataloknál...szerintem a 6 év a maximum ami még belefér..de ha még 18 sem vagy akkor sürgősen felejtsd el...

keress mást

2010. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14:30 nagyon köszönöm! sokat segítettél.
2010. aug. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!