Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam életem legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem legjobb szexpartnerét, de belém szeretett?

Figyelt kérdés
Évekig összejártunk a lánnyal, az ágyban eszméletlen! Imádtam minden egyes percet vele! Egy dög! Viszont ő meg belém szeretett én viszont nem. Hagyjam elmenni vagy használjam szexre továbbra is, ha beleegyezik abba, hogy így is hajlandó folytatni, hogy én nem szeretem őt?
2021. ápr. 24. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
ha a lánynak van egy kis esze, ő lép előbb.
2021. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. ápr. 24. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
mert én is ilyen kapcsolatban vagyok, ahol a pasinak csak egy luk vagyok én meg szépen lassan beleszerettem. Érzem, hogy ebben az egészben csak én sérülhetek. Most gondolkodom, hogy véget kellene vetni ennek...
2021. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak gratulálni tudok, te érzelmi analfabéta.
2021. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Megtapasztaltad, hogy milyen a minőségi szex és azt is, hogy kevés nő nyújtja ezt. Értelemszerűen, élj vele. Arról nem te tehetsz, hogy ő mit érez. Ő felnőtt gondolom, ő dönti el, hogy neki ez a felállás rendben van e. Ha igen, akkor szexeljetek tovább. Ha nem, akkor úgyis ő lép le.


Amúgy meg készülj fel a fenti szintű megkeseredett női válaszokra. Ez az oldal ilyen.

2021. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
#5 megkeseredett???? Ha valaki itt egy megkeseredett lúzer, az te vagy
2021. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki belemegy szexkapcsolatna, az számoljon ezzel, mindkét nem esetében.


A (jó) szex is kialakít egy kötődést, amely azért nem független az érzelmektől. És ez könnyen nagyobb iramot vehet.

2021. ápr. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: Hát, nem tudom. Nekem nem abból áll az életem, hogy fikázok embereket, akik szexelnek.

Megkeseredett lúzer meg miért lennék? Mert magadra ismertél a válaszomban? Oh, kérlek. Nőj fel.

2021. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!