Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,nők ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Van az fiú férfi aki vonzó neked de van párja,vagy azt aki vonzódik hozzád. Az első nem biztos hogy sikerül ugye mivel kapcsolatban van,a másodikról tudjátok viszont hogy szerelmes és nem adja föl. Mik a fontosabb dolgok ebben a helyzetben ,a cél hogy megszerezd a férfit akármennyi időbe is telik és energiába,vagy esélyt adni annak aki valóban komoly érzelmeket táplál irántad de mit pasi nem vonzó számodra.Azoknak a lányoknak nőknek a véleményére vagyok kíváncsi akik szépnek tartják magukat és magabiztosak ezen a téren. Szeretném tudni hogy ki milyen érzés alapján dönt. Főleg a 30 illetve ennél idősebb nők véleményére vagyok kíváncsi,akik már komoly kapcsolatot keres általában,persze a fiatalabb nők véleményét is szívesen látom és persze érdekel minden nézőpont. A két férfi ismeri egymást és barátok is ha ez az infó esetleg számít és közel egy idősek is.

2021. ápr. 24. 19:11
A kérdező szavazást indított:
A számomra vonzó férfi
A hozzám vonzódó férfi
Egyiket sem
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nálam mindig tabu a foglalt pasi, akkor is ha már csak "elvan" az előző kedvesével. Én mindig abból indulok ki, hogy én sem vagyok jobb nő, csak új nő. Ha a másik párjával nem korrekt akkor velem sem valószínű, hogy az lesz. Így aki foglalt, és más mellett keres, vagy el lehet csavarni a fejét, az kiábrándító a számomra. Tehát nem pálya.


A másodiknál a megismerésnek adnék egy esélyt, mivel én pánszexuális vagyok, nekem sosem üt be a szerelem első látásra. Mindig hosszú kiismeréses szakasz előzi meg a szerelmet. Ha olyan emberileg és intellektuálisan is megfog akkor lehet bele is szeretek.

Szóval a második egy talán.

2021. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért,nem írtok véleményt vagy indokot mert látom hogy már négyen szavaztak 😀 .
2021. ápr. 24. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

*javítás: demiszexuális vagyok.


Bocsánat.

2021. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen egyetértek az elsővel, ami az első pasit illeti. Soha nem értettem, hogyan bízhat meg valaki abban akit "elszeretett" a párjától, legyen az nő, vagy férfi. Emellett, soha nem kezdenék olyannal, aki valakihez még elméletileg hűséges (kellene legyen).

Ami a másodikat illeti, nálam relatíve hamar, néhány találkozó, vagy egy pár órás beszélgetés után eldől, hogy vonz, vagy nem vonz az illető. Ha már annyira ismer, hogy érzelmeket táplál irántam, akkor nem tegnap találkoztunk először és voltak már közös programjaink stb. Tehát bőven volt idő kialakulnia a vonzalomnak, mert nekem is szükségem van arra, hogy valamennyit mutasson magából a férfi, mielőtt komolyabban érdekelni kezd. Ha benne kialakultak komoly érzelmek, bennem még semmi, akkor esélytelen.

2021. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1 Érett gondolkodású nők szerintem mind hasonlóképpen gondolkodnak,vagyis azok akik komoly kapcsolatot keresnek.Persze ez érdekes kérdés,és érdekes az emberek érzelmei hogyan változnak az iránt aki vonzó de foglalt,a félelmet és egyéb ésszerű gátlásokat levetkőzöd elfelejtem és csak a vonzalom éltet,ami izgalmas energiát ad és jó érzés de bizony csalóka lehet már ugye ha csak arra gondolunk hogy a másik félnek van párja akihez vonzódik vagy vonzódott ,de ez sem érdekes,ez kicsit önző szerintem nem,önző érzés is egy kicsit.
2021. ápr. 24. 19:38
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 ez nagyon jó gondolat
2021. ápr. 24. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokan szavaznak látom arra hogy egyiket sem,nem hiába hagytam ezt a lehetőséget is meg mivel gondoltam hogy ez is lehet hátrány hogy ismeri egymást a két pali. De ha őszinte érzésekről beszélünk ugye akkor úgyis bevallja az ember annak akihez vonzódik.
2021. ápr. 24. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Számomra az a legkisebb hátrány, hogy ismerik egymást. Persze ez is probléma, mert a vonzó férfihez akaratlanul is hasonlítgatná az ember a "szamarat", emellett akaratlanul is máshogy viselkednek vele az ember, amennyiben bele megy ebbe a helyzetbe. Viszont a tény, hogy az egyik foglalt, a másik pedig nem vonzó számomra, az ami szerintem igazán döntő. Hiszen az egyik gyakorlatilag tiltó listás, a másik közelségére, érintésére, csókjára pedig nincs igényem. Ezzel szerintem a többség így van.

4es voltam.

2021. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fsms ***** válasza:
A Felcsuti bikát, de sajnos foglalt.
2021. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!