Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket lekoptattak ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket lekoptattak ismerkedési fázisban?

Figyelt kérdés

Minden jól megy, sok, tartalmas beszélgetés, kölcsönös célzás a szexualitásra, aztán a másik egyre kevesebbet, kevesebbszer keresi a társaságom, kifogásokkal jön, és a vége az, hogy kb örüljek ha hozzám szól. Mással is tettek ilyet?

30 N


2021. ápr. 27. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Motiváció hiánya!

Lehet olyan palikat fogtál ki, hogy inkább a szex miatt ismerkedtek, ha nem kapták meg léptek tovább, de az is lehet szimplán nem jössz be nekik

2021. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a szex lehet a ludas, mert 2 hetes ismerettségben eleve senkivel sem fekszem le. Célzom rá hogy igen majd, de nekem pl 2 hét az korai ehhez.
2021. ápr. 27. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így járok általában, ha van szex, ha nincs
2021. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Mi van 2 hét után?


Tudod ezt az okosabb férfiak pontosan tudják h a haladjunk lassan, nem vagyok olyan, 1-2-6 hónap mulva lehet puszi jellegű lányok azok akik azonnal aláfekszenek a csődörnek, őket meg palira váratják. Nem éri meg kidobni 2 hetet a semmire, mert 90% h ez a vége általában.

2021. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es ne haragudj de miért nem fizetős lányoknál keresgélsz? Ott nem kell egy hónapot várni a szexel, hanem azonnal megteheted pénzért. És szerinted egy nőnek nem időpazarlás 2 hét kókler kanos férfiakra?
2021. ápr. 27. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Van párom de azért köszi a diagnózist, szétnézek a rosszlányokon ha már rászorulok ugye.
2021. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem kombinálnám túl. Simán lehet, hogy az ismerkedés során meglátta, hogy ez nem fog működni. Az egy másik kérdés, hogy ezt hogyan kezeli.
2021. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, jöhet a következő. Sok lány volt, aki eltűnt ismerkedés alatt.. Volt aki a randi napján vált elérhetővé.

És igen, én se akarok a 3. randin ágyba bújni egy vadidegennel, akit nem ismerek és akivel semmi kötődési pontom nincs a külsőn kívül.


De kell keresni tovább és tovább. Ez egy ilyen dolog. Ha nem tetszik, akkor be lehet ülni a szoba sarkába és bámulni a falat.

2021. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyra eleve nem tervez veled, ugrodeszka, amig valaki mas be nem setal pedig meg nem akarsz lenni. Rossz emberekkel ismerkedsz. Pontosabban az ferfiak nagy resze ilyen. Gyorsabban kene atporgetni oket, hogy eljuss egy olyanhoz, akivel van ertelme foglalkozni. A noi tarskeresesnek ez a velejaroja, ez a kihivas benne.
2021. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!