Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Amint lehet gondtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Amint lehet gondtalanul utazni, meg akarom lepni az asszonyt egy teljes titokban szervezett utazással, neki csak azt mondanám, mikorra vegyen ki szabit, és majd megtudja, hová megyünk, ha odaérünk. Minek örülne jobban?

Figyelt kérdés

Autóval 10 napra egy tengerparti apartmanba (Horvátország, Olaszország előnyben)

vagy

repülővel 6 napra egzotikusabb tengerparti helyre (például Görög sziget, Spanyolország, Ciprus)

vagy

hát az is egy opció, hogy nem most utazunk, hanem majd télen, karácsony környékén északra (Izland, Finnország, vagy máshol, ahol láthatja a sarki fényt)


2021. ápr. 27. 12:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjátok, hogy én ismerem az asszonyt, mert ezeket mind szereti. Már mindről volt szó. De most valami bombasztikus, fergeteges dolgot akarok intézni.
2021. ápr. 27. 12:49
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

A külföld még nagyon bizonytalan lesz hónapokon át!


Másrészt a te feleségedet te ismered. Honnan tudnánk mi, hogy NEKI melyik tetszene jobban?

2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit ez olyan dicsekvés ízű, hogy te bármelyiket meg tudnád fizetni.

Felőlem oda mész, ahová akarsz, én nem irigylem tőled az egzotikus utazásokat.

2021. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, én a 6 napos egzotikusabb tengerparti helynek örülnék legjobban.
2021. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"repülővel 6 napra egzotikusabb tengerparti helyre (például Görög sziget, Spanyolország, Ciprus)"

Én erre szavazok.

Nagyon aranyos tőled, hogy elviszed, és tervezel!

2021. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
6 nap egzotikusabb tengerpart, igen, én is afelé hajlok. Autós utazás valahogy nem ugyanazt a keretet adja, hiába maradhatnánk pár nappal tovább. Meg repülővel különlegesebb célpontok érhetőek el.
2021. ápr. 27. 12:54
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az autósat választanám a covid miatt, ha bejön az indiai mutáns, simán lehet, hogy leállítják megint a repülőket, horvát országba viszont talán akkor is ki lehet menni, könnyebb csak a szállástól visszakönyörögni a pénzt vagy utólag fizetni, csak ha ott vagytok.


Én amúgy akkor örülnék jobban egy rövidebb nyaralásnak, ha nem vagyok nagyon fáradt. Mi évek óta 2 hétre megyünk, mert arra jutottunk, hogy azalatt sokkal jobban ki tudjuk magunkat pihenni. Ha egy hètre megyünk, akkor mire lelazulnánk, addigra vissza is kell jönni.


A két hét karanténnal utána azért tervezzetek, nehogy az indiai 3-szoros mutáns bekavarjon.

2021. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Így sorban mind jöhetne,de igazából 10nap görög.
2021. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A lehetőségeket figyelembe véve (pl. Németország valószínűleg idén nem tud nyitni), külföld kiesett.
2021. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én szívem szerint az északi utat mondanám, de nem olyan időket élünk, hogy több mint fél évre előre lehessen tervezni sajnos. A nyarat már talán nem fúják le. Ott meg én inkább 6 napra mennék repülővel, mert oké, a másik 10 nap, de abból 2 teljes nap az utazás.
2021. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!