Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézne ki a kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézne ki a kapcsolatod ha nem lennének illemszabályok, társadalmi normák, kötelező monogámia?

Figyelt kérdés
Nem lenne előírva semmi, nincs a mit szólnak mások, mindenki elfogad mindenkit. Hogyan keresnél párt? Hogyan élnél vele?
2021. ápr. 28. 03:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyan így, mint most
2021. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy. Talán kicsit nyugodtabb lennék, mert tudnám, hogy aki mellettem marad, annak tényleg én kellek. Ha meg ő is félremegy, hát istenem, egyedül lenni sem rossz.
2021. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatomban nem sok minden változna, én azért élek a párommal mert szeretem, nem mert ez a normális/elvárás. Az emberi érzelmek pedig nem változnak attól függően hogy mi az elfogadott és a norma. Szeretem, jó vele èlni és társnak lenni, ha nem választanèk más èletformát. Mi így, a kapcsolaton belül is úgy élünk,ahogy szeretnènk, az hogy vagyunk egymásnak csak egy plusz ajándék és öröm. Így is megtudjuk valósítani a vágyainkat, szexuális tèren is pl harmadik fèl, elkèpzelèsek megèlèse stb.

Annyi változna egy ilyen általad vázolt világban, hogy sokkal könnyebben és nyíltabban találnának olyan társat az emberek, amilyenek ők és amire vágynak. Pedig ez lenne a legfontosabb, de így legtöbb esetben az ilyesmi felszínre sem kerül, inkább elnyomják magukban és leèlnek egy èletet a vágyaik nélkül. Ha nyílt lapokkal játszanánk, mindenféle társadalmi nyomás nélkül, nem lenne több csalás, hazugság és a másik atverèse, hitegetèse. Mindenki olyan módon élne, ami neki a legjobb és megtalálnák a most "elnyomásában " lévők a hozzájuk hasonlókat.

2021. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Most se kötelező a monogámia, csak találni kell hozzá egy olyan párt, aki ugyanolyan nyitottan gondolkodik.

Engem speciel egyáltalán nem vonz, ha ilyen világban élnénk, se szeretnék nyitott kapcsolatban élni, akkor inkább egyedül.

2021. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Most sincs kötelező monogámia, most is létező dolog a nyitott kapcsolat.

Az én kapcsolatomra nincs hatással, monogámok vagyunk.

2021. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!