Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs valamilyen nyilván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs valamilyen nyilvános adatbázis társkereséshez és munkavállaláshoz?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenne egy szééép nagy lista, xy neve, valódi kora, lopásért, csalásért, erőszakért, nemi erőszakért, pedofil hajlamért ült, vagy csak gyanúba keveredett!!(szóval pl felpofozta a nőt, de nem látszott a helye így meg nem lett semmi a dologból, de azért jegyzik)..


Szóval mindenfajta ilyen "bűnnek" vagy "gyanúba keveredésnek" kellene egy lista, mert így vadidegenek szavára kell adni, azt hallgatnak el, amit akarnak és sokaknál sorozatosan ismétlődnek a dolgok..


Biztos nem jönne senki azzal a férfival, aki már 3x gyanúba keveredett különböző nőkkel erőszakért, vagy pl azt a csajt is kerülnék, aki szépen kirabolta a szeretője házát, de nem lehet bizonyítani, hogy ő volt, mert nem ismerte be és nem lett meg a lopott holmi, nincs róla kamerafelvétel.


Miért kell bűnözőknek esélyt adni, hogy "tiszta lappal" kezdjenek? Pedig aki rendes, és tényleg csak hibát követett el, az azt mondhatná, ha rákeresnek és számonkérik, hogy figyelj, egyszer fordult elő, hogy felpofoztam a Marit, mikor a sörösüveggel csapkodott, nézz utána, nála is ott az erőszak, sajnálom, megbántam és nem fordul elő többet.. Ehelyett összejöhetnek újra, tiszta lappal bárkivel, és ezeknél az embereknél megismétlődnek a dolgok újra és újra, mert nem bánták meg és nincs motivációjuk változni, hisz a következő bűn után megint lehet, hogy nem büntetik őket és simán megússzák, találnak új balekot.


Miért nincs ilyen, civilek számára is elérhető adattár? Vagy ha másra nem is, legalább az erőszakra és a pedofilokra lenne ilyen..


Én biztosan lecsekkolnám a partnereimet, de szerintem sokan vannak ezzel így(nők biztosan, férfiak közt is talán, akinek van mit féltenie, mondjuk úgy nősül, hogy hatalmas hitele van a feleségének, amit titkol)



2021. ápr. 29. 10:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

De most komolyan, itt ez a csaj is, akit lökdösött és felpofozott a korombeli pasija. Nincs ráírva, honnan a fenéből tudjam, hogy nem vele fogok majd randizni, aki ha szorult helyzetben vagy, felpofoz?! A nő sem utolsó suttyó, tehát nem a roma gazsiról kell feltételeznem a dolgot, akit lehet egyébként kenyérre lehet kenni, hanem esélyesen egy értelmesebb, diplomás emberről, aki ráadásul apa is. Vagy itt volt ez a 3. kerületbe csalta a csajt valami parkba és szpásra kényszerítette a huszonéves srác.. És soha senki sem fogja tudni róla, talán csak kb 10 ember, a családtagjai, de lehet azok se. És itt mászkálnak körülöttünk.


Lenne kereslet rá, hogy leírják nyilvános profilon az emberek, hogy xy megütött, xy meglopott, xy 28nak hazudta magát de valójában 48, xy megerőszakolt


Valami lazább, kevésbé felismerhető módon, mondjuk Monogrammokkal. D. S barna hajú, zöld szemű, budapesti, 28 év körüli, tetoválás van a bal combján, feljött hozzám egy buli után, szexeltünk, majd másnap észrevettem, hogy eltűnt a karórám a fiókomból.


Így nem is sértene személyiségi jogokat a dolog.

2021. ápr. 29. 11:01
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Melegágya lenne a sértett exek bosszujának.
2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És elkérnéd a személyit még mielőtt 3 mondatnál többet beszélsz vele, vagy hogy?
2021. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, bemutatkozna, rákeresnék a monogrammjára, esetleg városára, beszélgetnénk, kiderülne hogy egyeznek e infók a listán azok alapján, amiket elmond, aztán mondjuk 2-3 találkozón megnézném a személyijét, igen. Addigra kell olyan bizalomnak kialakulnia, hogy megmutassa. Van olyan exem, aki sosem volt hajlandó megmutatni a személyijét és biztos vagyok benne, hogy legalább 10 évet lecsalt a korából(ezért az exem).


Elsőre nem lehet belőni, de a legtöbb rossz dolog nem is elsőre történik, hanem 2-3 alkalommal, vagy inkább a kapcsolatban.


Egyébként már volt olyan, akinek elkértem a személyijét, mielőtt felmentem hozzá, és elküldtem barátnőmnek smsbe a nevét meg a címet. :) Egy éjszakás kaland szexpartnerkeresőn:D

2021. ápr. 29. 11:30
 5/11 A kérdező kommentje:

Oké, akkor hogy elkerüljük a vádaskodást, a neved kellene adni a csak "gyanús" esetekhez. Tehát ott lenne, hogy felpofozott egy ember, gyanúba kevert 3 embert, 1et lopás, kettőt erőszak vádjával. Ezt pedig mind látnák a munkaadók és a civilek, tehát a sértett hamisan jelentgetőkön látszana a dolog.


Egyébként szerintem sokkal kevesebben hazudják, hogy kár vagy bántalmazás érte őket, mint amennyien hallgatnak erről, mert "ciki".

2021. ápr. 29. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Basszus, én még soha senki szemrlyijet nem kértem el. Főleg nem pár randi után.


Beteg az ötleted és alaptalan vádaskodás rengeteg esetben. Bizonyíték meg semmi.

2021. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Adatvédelemről hallottál már, kérdező? És mi lenne azokkal, akik nem akarnak bekerülni ebbe az adatbázisba? Ma sincs fönt mindenki pl. a Facebookon.
2021. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

"a neved kellene adni"


Persze, az emberek őszinték, főleg egy névtelen fórumon


Én Kiss Piroska vagyok.

A kérdező egyszer meglopott, felpofozott egy kisgyereket, vodkát lopott a sarki boltból, és még drogozik is.

2021. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A bírósági ügyeket automatikusan nyilvánossá tennék.


Valamelyik filmben láttam, hogy a pasinak be kellett jelentenie a szomszédainak, hogy szexuális erőszaktevő. Na az én ötletem sokkal kevésbé "durva", csak neten létezne.

2021. ápr. 29. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:

"A bírósági ügyeket automatikusan nyilvánossá tennék."

Ezzel az a baj ,hogy mi van ha kiderül ,hogy tévedésből ítélték el...vagyis ha ki sem derül?

Sajnos az igazságszolgáltatás annyira mégsem igazságos.

De amúgy tényleg jó lenne egy lista mondjuk a rendszeresen félre járó megbízhatatlan egyénekről.

Vagy aki csak a pénzéért játssza meg magát.

Vagy az erőszakosakról.

Viszont ennek létrehozása kivitelezhetetlen.Legalábbis olyan szinten és úgy ahogyan mi azt most laikusként elképzeljük,pont a fent említett okok és vissza élések miatt.

2021. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!