Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszafogott lányokat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogott lányokat miért nem veszik észre a férfiak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert visszafogottak.
2021. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem jelzi, hogy vevő lenne ismerkedésre. Régi duma, de kell petrezselymet árulni, még nekik is.
2021. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%

Mert nem ad jelet, nem mosolyog, nem öltözködik normálisan.


Egy ilyen nő egyáltalán nem izgalmas, helyette unalmas és szürke.

2021. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mert visszafogott?

Ez szerintem kisugárzás is.

Én sem mutogatom mindig mindenemet és nem mosolygok fűre-fára, de valószínűleg lehet valami a mozgásomban, vagy rajtam nem tudom, de akik felfigyelnek rám, azok az első percben már.

2021. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én szoktam mosolyogni, csinosan öltözködök szeretek színesen öltözködni pl sok kék, rózsaszín, zöld felsőt hordok mégsem hívtak még randira sosem. Keveset beszélek, csendesebb fajta vagyok, munkán kívül nem nagyon járok el.
2021. ápr. 29. 20:13
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Igen, de lehet rágörcsölsz

Tök mindegy, hogy színesben vagy-e, nem ez játszik szerepet, nem a ruha színétől leszel szürke egér :D

Én pl dumálok . Sokat. Őrjítően sokat. Nem is értem miért nem lépnek le félúton. De nem teszik. De én sem vagyok nagyon eljárós, de nem is szórakozóhelyen szoktam ismerkedni.



#4

2021. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki hívna el? Őszintén... Az, aki az utcán látott két percig? Azok a nagyon látványos (néha ordenáré) nőket szokták elhívni. Vagy a négy kolléga valamelyike?


Értem a helyzeted, de a semmiből nem fogsz összetalálkozni egy kedves pasival a boltban, miközben egyszerre nyúltok a zöldalmáért, és mond valami vicceset, amire pimaszul válaszolsz, és amikor legközelebb lát az utcán átrohan az úttesten és elhív kávézni, és aranyosak lesztek együtt, és nevettek, és szerelembe estek...

A sok film miatt hajlamos az ember titkon valami ilyesmit remélni, de ez nem szokott megtörténni.

2021. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Többet kéne kimozdulnod, adj rá lehetőséget, hogy észre vegyenek. Sport, vagy bármi ahol emberek között vagy. Az már jó kiindulási alap ha sokat mosolyogsz és csinosan öltözködsz. Kicsit legyél nyitottabb a férfiak felé. Nekem tetszenek az ilyen lányok, persze azért lehessen vele beszélgetni.

Megkérdezhetem hány éves vagy?


31/f

2021. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#5: na pont erről beszélek, amikor mondom: kell petrezselymet árulnod!

Esélyt sem adsz, hogy valaki megismerjen. Reggel felkelsz, mész melóba, hazafelé még talán beugrasz a tescoba és ennyi volt a közösségi életed. Egyetlen esélyed a munkahely lenne, de ezek szerint nem olyan helyen dolgozol ahol ez összejönne, vagy még ott sem adsz elég jelet a pasiknak.

Igen, kell szépen öltözködni, mosolyogni és jelet adni, mert különben maximum valami nagypályás csajozógép fog leszólítani, de csak azért, mert ő mindenkit leszólít.

Amint ismét lehet, járjál társaságba. Keressél egy új hobbit, ahol sok embert fogsz megismerni, csináld amiket itt írtam és fél éven belül lesz randid.

2021. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A csendes férfiak nem mernek kezdeményezni, a nagyhangú férfiak meg nem kedvelik a csendes csajokat
2021. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!