Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felettesem, aki korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felettesem, aki korombeli lány túlságosan is szimpatikus lett nekem, de azt mondta, h barátként tekint rám, viszont miért keresi egyre gyakrabban a társaságomat és miért érdekli egyre jobban a véleményem?

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerjük egymást az új munkahelyemen, nekem eleinte nem volt szimpatikus, de én se neki, de egyre többet beszélgettünk, viccelődtünk és felfigyeltem rá, h egy teljesen normális lány, hasonlóan gondolkodunk sok mindenről.


Eltöltöttünk kettesben a múlt hétvégét a városban, amikor terasznyitás volt, sok helyen jártunk, de persze úgy, h mindketten otthon aludtunk, nem szexeltünk meg ilyesmi, de másnap megint találkoztunk és folytattuk a közös sétát, kávézást. Kíváncsi voltam, h jól érzi-e magát velem. Egyértelműen azt mondta, h a kezdeti ellenszenv megváltozott irányomba és nagyon megkedvelte a társaságomat. Ugyanezt gondolom én is róla.


Rákérdeztem, h el tudna-e képzelni közöttünk többet mint barátságot, mert tetszik nekem. De visszakérdezett, h megharagudnék-e ha azt mondaná, h maradjunk csak barátok. Természetesen azt mondtam neki, h dehogy haragudnék meg, nem vagyok kisfiú, h hisztizzek emiatt.


Azóta a munkahelyünkön egyre többet keres mindenféle ürüggyel, amit más pasival is hatékonyabban meg tudna oldani, de mindig engem talál be, amit nem bánok, mert nagyon szívesen segítek neki. Meg a véleményemet kéri, h mit gondolok erről meg arról, otthoni háztartásbeli meg hobbi dolgokról is és ma este lelki dolgokról is, nem csak munkahelyi ügyekről, de mégis a korábbi munkaviszonyunkhoz képest feltűnően gyakrabban keresi a társaságomat.


Tulajdonképpen a főnököm ez a velem egyidős lány, de nem érzem, h kihasználna munka szempontjából, mert nem ugráltat vagy ilyesmi, hanem megkérdez, h mi erről meg arról a véleményem, mit gondolok erről meg arról, de sokkal intenzívebben, mint előtte.


Szerintetek tényleg komolyabban kíváncsi lehet rám annak ellenére, h azt mondta csak barátok lehetünk és barát-munkatárs-beosztottnak tekint, vagy csak én képzelek bele többet a kelleténél?


Segítsetek légyszíves.


Mindketten 27 évesek vagyunk.



2021. ápr. 30. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátság az jó kiindulópont lehet bármi máshoz, a lánynak az érzelmei is változhatnak egy idő után.

Mondjuk az, hogy sokat keres meg szívesen van a társaságodban, pozitív dolog abból a szempontból, hogy nem riasztottad el a közeledéseddel, szóval továbbra is szimpatikus vagy neki. De lehet, hogy többet nem akar egyelőre.

2021. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ebből közös sírhely:)
2021. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel barátjának tekint.

Kérdésben a válasz.

2021. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem látok a barátságban.


Én is így voltam a főnökömmel, bár ilyen direktben nem jött szóba a dolog.

Neki van rendes családja, két gyerekkel, nekem még csak gyerekeim, és 70 km-re laktunk a munkahelyről, ellenkező irányban.



De a te dolgodból még bármi lehet, ha a kölcsönös ellenszenvből ez lett.

2021. máj. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!