Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy folyton agyalsz valamin?

Figyelt kérdés

Min?

Persze azon kívül, hogy lehet hülyeségeket kérdezni :D

Párkapcsolat jellegű dolgokra gondolok. Majdnem minden barátnőmre jellemző, hogy képes túlgondolni valamit, ahogy rám is.


2021. máj. 3. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben sokat agyaltam, most már általában kevésbé. Könnyedebben veszem a dolgokat.

Olyanokon pörögtem, hogy tényleg azzal kell e lennem, akivel vagyok, tényleg passzolunk, vele élném e le az életem, mikről maradok le mellette.

Mondjuk, én férfi vagyok.

2021. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első, nőként pontosan ugyanezt csinálom. Pont ilyen jellegűre gondoltam.
2021. máj. 3. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem idővel tényleg jobb lett a dolog. Kellett pár kapcsolat és sok tapasztalat, hogy lazábban kezeljem ezeket a gondolatokat.
2021. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. Minek? Nem vagyok féltékeny típus és majd lesz ahogy lesz.


26/N

2021. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23 cafxok
2021. máj. 3. 12:59
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj, *vagyok.

Bocsi.

2021. máj. 3. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
23 évesen szerintem akkor még ebbe a fiatal kategóriába esel. 30 alatt már elkezdesz változni.
2021. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 vagyok, és az égvilágon mindent túl gondolok.

Már amikor kimondd valamit a pasi már a válaszom közben azon agyalok, hogy vajon miért mondta amit mondott, mit kéne értelmeznem belőle.

Hát, ez ilyen.

2021. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. De van alapja, exem 13 éven át csalt meg hazudott,, igy a legkisebb"furcsaságra" is képes vagyok mindent túlgondolni.
2021. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!