Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud leszokni a maszturbálá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud leszokni a maszturbálásról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt, pár hónapja szexuális életet is élünk. Eddig összesen 2x volt orgazmusa velem, az is csak úgy, hogy maszturbáltam előtte, miközben ő magának khm... Mindketten megfogadtunk az első szexuális együttlét után, hogy nem maszturbálunk, erre 2 napja kiderült, hogy ő minden héten 1x...!!! :S Nem tud elélvezni velem, akkor sem, ha kézzel csinálom neki, akkor sem, ha szájjal, óvszer nélkül is csináltuk, de akkor sem...Ilyenkor mit lehet tenni?
2010. aug. 23. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Heti egyszer maszturbálj. Te jó Ég... hogy bírja????


Most komolyan azt hiszed, hogy ez a baj?

2010. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
maszturbálj = maszturbál
2010. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

miért kéne abbahagyni a maszturbálást??????? ilyen butaságot!!! jaj,az nem gáz ha csináljátok magatoknak az nem a szerelem ismérve az ég szerelmére!!! :)


sztem gyakorolgassatok nyugodtan,bele fogtok jönni. legyen teljesen sötét h el tudjátok engedni magatokat és szépen vezessétek rá egymást. kérd h mutassa meg ő h szokta csinálni magának és próbáld úgy.


de ne korlátozzátok be egymást az semmi jóra nem vezet!!!


gondolj bele,veled nem sikerül neki, magához nem nyulhat akkor vajon mi lesz vele? azt hiszem elég egyértelmű h keres mást.


szóval ilyen butaságot ne csináljatok

2010. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki sokmindent az ágyban, hogy mi az, ami igazán beindítja. A maszturbálásról meg isten ments, hogy leszoktasd, ez a legnagyobb baromság, amit valaha hallottam. Ha jól esik neki, hadd csinálja, miért kéne abbahagynia?! És neked sem kéne feladnod, csak azért, mert már szexuális életet is éltek egymással...
2010. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De ha nem maszturbálna már lassan 3 éve minden héten (régen mindennap...) akkor talán sikerülne neki már attól is elélvezni, hogy csak hozzáérek. Most vesztette el a szüzességét velem, és semmi...Én feladom, inkább akkor menjen, keressen mást, én rengeteg áldozatot hoztam érte ( legalább 6 éve maszturbálok, és egyszerűen lemondtam róla, MIATTA). Valószínűleg mással sem sikerülne neki, de ez istentelenül frusztrál engem, mert tapasztaltabb vagyok, nem hiszem, hogy annyira rosszul csinálnám...Verje akkor a f.szát...Nem sokat találkozunk, de TALI ELŐTT MINEK VERI KI?! Elegem van...
2010. aug. 23. 11:08
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

hát ne is haragudj, de te elég böszme vagy... leakarod szoktatni a maszturbálásról? normális vagy??

egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ha veled ne megy el akkor fossza meg magától ezt a kis örömet? lehet, hogy többet kéne együtt lennetek, előjáték stb hogy felizguljon... még hogy leakarod szoktatni a maszturbálásról, te jó isten...

2010. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Te egy iszonyat önző, de mindefelett szexszel kapcsaoltban tudatlan ember vagy.
2010. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jah, persze. Mert neked jó érzés lenne, ha mindent megtennél a partnerednek, aztán közölné, hogy bocccssi, maszturbálok minden héten egyszer?! Kb. azt jelenti h maszturbál, h valamit rosszul csinálok...Vagy nem vagyok neki elég kívánatos ^^ Nemtom minek kell maszturbálni ha minden héten találkozunk és ha 1 napot is vagyunk csak együtt, akkor is 3x-4x egymásnak esünk...Nemértem...
2010. aug. 23. 11:33
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

11:04-es vagyok


Jézusmária

Ezt te most tényleg komolyan mondod??? A maszturbálás nem ellened van, hanem melletted!!! A párod így fogja tudni, hogy mire izgul! Miért kell erről lemondani?? Te miért mondtál le róla? A maszturbálás az segíti a jobb szexuális életet! Hogy lehetsz ilyen önző és türelmetlen vele?

Őszintén szólva aki így elítéli a maszturbálást, nemhogy nem tapasztalt szexuális téren, hanem még felvilágosulatlan is!! 24/N

2010. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Hát szegény srácnak így is elég nehéz lehet, hogy csak hetente egyszer maszturbálj, plusz még van egy ilyen csaja is.
2010. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!