Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak, jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak, jár errefelé közületek olyan, aki magára ismer a lent leírtakban?

Figyelt kérdés

Egy életre keres magának párt, csak akkor van együtt egy nővel, ha el tudja képzelni a vele való megöregedést. Szexbe is csak így megy/menne bele, nem érzi szükségét annak, hogy "kiélje magát". Lehetőleg még szűz, de nem incel, nincs benne gyűlölet vagy frusztráció a női nem iránt, szimplán csak nem találta még meg a hozzá passzolót. VAGY ha nem szűz, akkor is legfeljebb két nővel volt, velük is szerelemből, és szándékában állt mellettük maradni akár örökké, csak valamiért félresiklottak közöttük a dolgok, de már túllépett rajtuk, készen állna az új szerelemre, nem keserítették meg a csalódásai.

Nem vágyik arra, hogy durva legyen az ágyban, inkább szeretetet akar adni, mint ahogyan az élet többi területén is; érzelmes, empatikus, a párja neki a legfontosabb a világon, és ezt érezteti is vele. Szeret ölelkezni, csókolózni akkor is, ha az éppen nem a szex felvezetéseként funkcionál. A párjára úgy tekint, mint a másik felére, a legjobb barátjára, akit elfogad olyannak, amilyen, és akiért kész áldozatokat hozni, kitart mellette jóban-rosszban. Rá van hangolódva minden rezdülésére, a szellemi partnere neki, nincsenek titkai előtte.

Van olyan, aki tényleg erre vágyik? A minél hamarabbi elköteleződésre és az elmélyült kötelék kialakítására? Mindezt úgy, hogy még nem szocializálta saját magát arra, hogy "most vagyok fiatal, most kell élnem, kicsajozom magam"?



2021. máj. 5. 05:17
A kérdező szavazást indított:
Ilyen vagyok.
Nem vagyok ilyen.
19 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
Keress egy incelt!
2021. máj. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

1# Mondta hogy nem akar incelt.


Ilyen férfi amúgy nincs, ha erre vársz veheted is a macskákat.

2021. máj. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Hasonlo vagyok, mondjuk most van a 3. baratnom. Mindenkivel hosszutavu kapcsolatot akartam eddig is, ezutan is. Nem hatott meg soha az hogy gyorsan fektessunk meg minel tobbet... Sztem sokkal nehezebb egy kapcsolatot kialakitani/fenntartani mint leitatni valakit es hazavinni bulibol. Kb 7 evet voltam kapcsolatba osszesen eddig. Sajnos az elet sokmindent atir meg szert az emberek is valtoznak... 27f
2021. máj. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mégis a leírtaknak melyik része zárja ki azt, hogy legyen ilyen férfi?
2021. máj. 5. 05:37
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy aki ilyen, az elobb-utobb incel lesz.
2021. máj. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%

Én ilyen férfi vagyok :)

28\F

2021. máj. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

4# Soha nem szexelt vs. Ne akarja kiélni magát


Egy életre keres párt vs. Sose látott még nőt, azt se tudja mire van szüksége


Ráhangolódás, érzelmi partner blablabla vs. Honna tudja hogy tényleg te vagy az mielőtt megismer? Lehet hogy három hónap után elküld téged mert elviselhetetlen vagy.


Ez ilyen tipikus életképtelen, hercegnő megoldás. Majd ha felnőttél és nem egy óvodás szintjén vagy akkor keress párt.

2021. máj. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
Ebben a kapcsolatban ugy érezném magam mintha nekiállnék azt nézni hogyan nő a fű.
2021. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Én szerintem többé-kevésbé megfelelek a leírtaknak.
2021. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Arról nem írsz hogy te mit tennél bele egy párkapcsolatba?


Nem megérős ép most fújták le a főnököm(27) (jó nem most hanem tavaly) esküvőjét, mert a lánynak bekattant hogy még nem élte ki magát és félrement. Ekkor 10 éve voltak kapcsolatban, pedig a pasi mindent megtett amit it felsoroltál. Semmi nem garantálja hogy te nem leszel ilyen.

2021. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!