Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani lányoknak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani lányoknak miért a pávák jönnek be ?

Figyelt kérdés
A lányok többségének szinte csak a két oldalt kopaszra borotvált, középet hátranyalt/felállított/göndörített stb. haj jön be, nekem sima, kicsit hosszabb hajam van (kb. homlokomig ér elöl, tépett, mások szerint "emo"-s a hajam, de amúgy nemvagyok az) ez kb. senkinek sem tetszik, levágatni nemnagyon szeretném mivel nemszeretem a nagyon kicsi hajat. Valami ötlet ?
2021. máj. 7. 01:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

A “páwa” stílus kb. 2013-ban volt divat, de amúgy értem, miről beszélsz.

Nekem pl. nem tetszik az ilyen felnyírt, összezselézett, beállítgatott haj (a göndör nagyon, de csak akkor, ha természetes), és zavar, hogy már szinte minden fiúnak ilyenre van megcsinálva. Úgyhogy nem mindenkinek ez jön be.

Neked pedig azt javaslom, hogy olyan frizurát hordj, ami NEKED tetszik, és olyan lányoknál próbálkozz, akiknek nem a pávás haj a bejövős. Ennél a stílusnál csak az a gagyibb, amikor valaki erőltetetten hordja így, pedig nem is érzi magát jól vele.

2021. máj. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy te nem kellesz senkinek nem jelenti, hogy a lányoknak csak az általad lenézett és selejtesnek tartott férfiak jönnek be.

Hidd el, hogy van a világon jópár külsőre rád hasonlító fiú/férfi, akinek van párja, pusztán azért, mert jobb a személyiségük/érdekesebbek/szerethetőbbek/viccesebbek mint te.

Szval nyugi, van remény még emo frizurával is✌️

2021. máj. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem magam miatt is ez a haj jön be, de nem a pávás verzió hanem a második világháborús harckocsizós verzió amilyen brad pittnek volt a furyban. Barátnőm is imádja. :D
2021. máj. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2021. máj. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom. 10 éve volt ez a pávázás. Te meg egy frufrus kocka vagy azért vagy igy lemaradva.
2021. máj. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon bejön, amire te azt mondod, hogy páwa frizura, de szerintem ez nem páwa, mert az nem ilyen volt, ez a mostani pedig szerintem nagyon sok pasinak jól áll. Csomó férfias férfinek is ilyen van.

Na az emos félhosszú, az nekem olyan tinis, béna 2000-es évek:D

Számomra komolytalan hatást kelt. De én sem hiszem, hogy pusztán ezért nem állnak szóba veled a lànyok.

Hogy öltözködsz? Hány éves vagy?

2021. máj. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
25%
Nyilván sok ilyen van, mert a nők válogathatnak és emiatt azt várnak el, amit akarnak, sokan férfiak ehhez alkalmazkodnak is. Nem tudom, hogy ezt te mi miatt állítod, esetleg a nők azt mondták neked, hogy azért nem kellesz nekik, mert nem vagy olyan? A valóság más azért kicsit, mert ez csak egy külsőség, hosszútávú kapcsolat ritkán alakul ki ilyen esetekben, ahhoz azért kell érzelmi, anyagi biztonság is. Régen én is azt hittem, hogy csak ez számít a nőknek, csak nagyon erőlködve tudtam barátnőt találni, és az sem volt hosszútávú,volt hogy évekig egyedül voltam, senkinek nem kellettem. Aztán átgondoltam, hogy milyen vagyok, min kell változtatni, ezt megoldottam és utána egyre szebb barátnőim lettek,amit azelőtt el sem tudtam képzelni.
2021. máj. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt hetekben rengeteg olyan fiatal párt láttam, ahol nem volt "páva" frizura, így a probléma az Ön készülékében lehet. Kopaszodom, mégis sikerült találnom barátnőt, ha neked nem megy, az nem a hajad miatt történik!
2021. máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nagyon tetszik az emos haj.
2021. máj. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez a divat, és a lányok életük minden szegmensét a divatnak rendelik alá.
2021. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!