Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, amikor annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, amikor annyira szélsőségesen viselkedtek, mint pl. a lent vázolt eset, mit szeretnétek a lánytól?

Figyelt kérdés

Egy ismerős több elutasítás ellenére is küzdött azért, hogy személyesen is találkozzunk, beszélgessünk és sok apró utalást tett, hogy nem csak barátkozni szeretne. Meggyőzött a kitartása és belementem a "randiba", ahol szerintem jól elvoltunk, de kicsit levegőbe lógva zárult le. Másnap megkeresett, mert érdekelte, hogy én hogyan éltem meg és szerinte is jól elbeszélgettünk, még egy ideig írogattunk egymással, de aztán eltünt. Hetek múlva a húgom kirakott magáról egy képet fb-ra és rámírt, hogy milyen vagány és biztos szabadabb szellemü, mint én. Ezzel nem igazán tudom, mit akart elérni, de kicsit rosszul esett, ezért ő igaz újra elkezdte keresni a társaságom, de én inkább távolságtartó lettem. Volt egy szűkebb körű rendezvény, ahol véletlenül találkoztunk személyesen és próbáltunk egymás jelenlétéről tudomást se venni, de végül ő odajött hozzám beszélgetni. Majd megint eltünt hetekre és felköszöntött a szülinapomon egy sms-el, ami azért furcsa, mert eddig még soha nem tette, majd újra elkezdte keresni a társaságomat.

Megkedveltem a srácot, de nem tudnék vele tervezni, mert nem tudom komolyan venni és eldönteni, hogy mit is várna tőlem. Én mindent túlgondolok és túlpánikolok, de a beszélgetéseink során mindig éreztette velem, apróbb célzásokkal, hogy tényleg figyel rám, de közben pedig néha úgy viselkedett, mintha csak egy teher lennék, akit le akar rázni, amit azért nem is értek, mert eleve ő erőltette a dolgot. Miért csinálja ezt ?


2021. máj. 8. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Adott egy srác, aki többet akarna tőled, de te passzív vagy és nem akarsz tőle semmi komolyat. Jött már be úgy valaki vagy voltál szerelmes, hogy az illető csak unaloműzésre használt volna? Na, pont ugyanilyen a helyzet. Részedről nincs meg az elemi vonzalom, nem akarod igazán, csak tetszik, hogy teper és törődött veled.

Döntsd el, hogy mit akarsz tőle. Elég egyértelmű, hogy semmit, de ez benned még nem tiszta.

2021. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Játszik veled.

Te vagy neki a tartalék ha nem jönne össze neki más.

Azt akarja hogy te könyörög neki.

Szerintem csak játszik veled inkább,ne erőltesd és ne is foglalkozz vele,több esélyt kapott nem élt vele,egyszerűen nem lehet komolyan venni.

Mi lenne ha esetleg össze jönnétek? Ugyan így játszmázik,te pedig lehet hogy össze törnéd mert nem tudod most mi is van?


Én ezt gondolom. 23F

2021. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
#2: Komolyan érdekel: Te miért erőlteted annyira, hogy srácnak adod ki magad? Akár privátban is megírhatod, ha itt nem akarod nyíltan vállalni.
2021. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem egyenes, nem érzed a bizalmat, az off. Ha már teli vagy kételyekkel a viselkedése miatt a kapcsolat előtt is, akkor hogy lenne ez?
2021. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
2# Ne akarj csajozni tesó,én faszi vagyok de komolyan,remélem így mostmár el hiszed?
2021. máj. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Semmi, ismerősnek tart, nem akar tőled semmit.

Nőként írom.

2021. máj. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem vesz téged komolyan, csak szórakozik veled, amikor kedve szottyan rá.
2021. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az a randitok, ami volt, nem igazán nyűgözte le, még próbálkozott utána egy ideig, hátha lesz belőle valami, de rajtad sem azt látja, hogy annyira hasraestél volna tőle, szóval ezt a kérdést így elengedte. Nyitva tartja a lehetőséget (az alkalmankénti rádírogatással), de különösebben már nem teper, gondolom úgy van vele, hogy elege van az egészből, ha nyomulnál még ágyba vinne, de egyébként részéről ennyi volt.


Szerintem. Bocs, én lány vagyok viszont, nem hozzám szólt a kérdés, de amikor hasonlót tapasztaltam akár magamon, akár barátnőknél, valahogy mindig ez volt a megoldás.

2021. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy passzív-agresszív pöcs. Hagyd a fenébe.
2021. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!