Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek melyik testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek melyik testalkatú nő tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Vékony: törékeny alkat, pici cici, feszes fenék. Olyasmi alkat, mint ami a tinilányoknak van
Normál: nagyobb cici, kerek fenék, széles csípő. Tipikusan “van mit fogni rajta” alkat
Telt: nagy mell, kerek, lógós fenék. Zsírpárnák a hason, narancsbőr.
Sportos: izmos, szálkás test, pici, masszív mell, kicsi fenék. A felsőtest nagyobb mint az alsótest.
Extrém módon elhízott, ami már egészségtelen
Extrém módon sovány ami már egészségtelen
52 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Így egyszerűbb, akinek ez nem tetszik, az homár: [link]
2021. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Azért a 2.-ban leírt formás bögyös-faros alkat egyáltalán nem tekinthető normálnak. 10-20 nőből egynek ha van ilyen alakja.
2021. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es.. ez photoshop.. ez a nő biztos nem így néz ki élőben
2021. máj. 10. 08:58
 4/18 A kérdező kommentje:
2 es, arra értettem hogy nem deszka, mint egy tinilány és még nem is duci. Hanem a kettő közti állapot ;)
2021. máj. 10. 08:59
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
a normal nem egyenlo a nagy mellel es kerek fenekkel. nem erre szoktak mondani, hogy ‘van mit fogni rajta’. normal alkat az, aki nem tinilanyosan sovany, mint az 1. opcio, de azert meg karcsu. ez nem jelenti azt, hogy nagy a melle vagy kerek a feneke. alomvilagban elsz..
2021. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én pl nő vagyok és bmi szerint normál az alakom. közepes / nagy melleim vannak és kerek fenekem. nem olyan ritka ez mint ahogy leírod, de egyébként nem szeretem az alakomat, vékony akarok lenni.
2021. máj. 10. 09:02
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
#3 Fodor Réka pl
2021. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

na. én ilyen alakot szeretnék

[link]

a forrás miatt sorry, máshogyan nem tudom megmutatni. :D


szerintetek ő sovány vagy normál?

2021. máj. 10. 09:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Közepes/nagy mell és kerek fenék = Scarlett Johansson. A legtöbb hasonló felépítésű nőnek viszont 1. nincs olyan formás melle, 2. laposabb, formátlanabb a feneke, 3. nincs olyan vékony dereka, 4. nem olyan formás a csípője.
2021. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
vékony derékról normálnál senki sem beszélt
2021. máj. 10. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!