Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mer nyíltan játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mer nyíltan játszani a pasi. Hogy bíztassam?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy nem vallja be nyíltan, hogy bejövök neki, hanem mindig valami alibit talál ha ilyesmiről van szó. Közben a hülyének is lejön, hogy kedvel.
2021. máj. 14. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ő tapasztalása, hogy felhagyjon a biztonsági játékkal, és bátorságot merítve megtanuljon kezdeményezni, ezzel van dolga. Mivel ez egy elég mélyen gyökerező, érzelmi/pszichés beállítódás, így értelemszerűen ezt megfejlődni nem egy gyors folyamat, de lehetséges, és csak ő tudja megcsinálni.


Annyit tehetsz, hogy ha kedveled, akkor nyitott, és türelmes maradsz, illetve kifejezheted egyértelműen a vonzalmadat. Ha ennél többet teszel, már nem biztos, hogy jó neki a fejlődés szempontjából, hisz ugyanúgy eszköztelen marad.


Bízom a női rafinériádban, hogy megtalálod a megfelelő módszert, mert neked pedig ezzel van dolgod, ez a te folyamatod...

2021. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez baromi gyerekes, 33 évesen ne legyen már ilyen. Ha tapasztalatlan lenne nők terén megérteném, de nem az, és minden más téren is elég t*kös, kivéve ebben nem.
2021. máj. 14. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valami minek látszik, és mi valójában, nem ugyanaz.
2021. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, úgy sejti, van valakid, azért óvatoskodik.
2021. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3: Ne védd már! 😆
2021. máj. 14. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj! Szerintem is teljesen más dolog az, hogy te milyennek látod őt, meg az, hogy ő mit gondol, érez. Lehet határozott az élet egyéb területein, ám ettől függetlenül adódhatnak gátlásai érzelmi ügyekben. Amíg nem biztos a dolgában, érthető, ha nem szeretne úgymond beégni.

A másik pedig :lehet, hogy kedvel, mint embert. Talán még tetszel is neki. Valaki megáll ezen a ponton, aminek millió oka lehet. Ha te feldobod a labdát és ő nem csapja le, akkor valószínűleg nem is tudna elképzelni a nőjének. Minimum pár flörtölős poén vagy bók után ha zöldet adsz, azért csak lép az illető, amennyiben kellesz neki. Bár nem tudom, mennyire voltál egyértelmű vele.

2021. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak mi már vagyunk olyan kapcsolatban, hogy ne kelljen emiatt szégyenkeznie. Ha így taktikázik, attól csak nekem lesz rossz érzésem, és emiatt volt már, hogy tényleg visszafogott engem is vele. Ez meg talán ő benne keltett rossz érzést, holott ő tőle indul ki mindez. De akárhogy van, ő a férfi, ne én udvaroljak már. Nincsen szükségem egy gyerekre. Kedvelem, ezt tudja, de szeretném ha a többit ő hozná felszínre. Ebben segítenék neki.
2021. máj. 15. 07:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Eldöntheted, hogy valóban kell-e neked egy töketlen János, aki gyáva lépni és kezdeményezni. Az valószínűleg más helyzetben is hasonlóan bizonytalan lesz. Nekem biztos nem kéne ilyen férfi.

2021. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!