Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok a párotokkal beszélgetni napi szinten?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtünk meg, kb. 2 hónapja. Kicsit akadozik a kommunikáció köztünk. Ő nagyon nagy dumás, én meg inkább csendesebb fajta. Ő elvárná a napi szintű telefonon történő, hosszú és érdekes beszélgetéseket. De ha egyszer velem nem sok érdekes dolog történik napközben, akkor miről beszélgessek vele. A semmiről nem tudok órákig beszélni. Többnyire általában ő beszél. De vele mindig történik valami, mindig van mondanivalója. Én figyelmesen meghallgatom, de én nem tudok ennyi mindent mondani. Napközben velem szinte semmi nem történik, a munkám közben sem. Én buszvezető vagyok, ő tanár.

2021. máj. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
A szeretőmről 😋🍆
2021. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A kutyáról. Milyen a széklete, jól viselkedet-e.
2021. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
mindenről is. Ha mond valamit, próbáld egy múltbeli élményedet feleleveníteni. Nem anekdotázni kell, hanem neghallgatni eszmét cserélni. Mi 1 hónapja ismerkedünk, napi 2 órát beszélgetünk telefonon. Mondjuk mi már negyvenesek vagyunk, azonos az érdeklődési körünk, mindketten vezető pozícióban dolgozunk multinál, van miről beszélgessünk.:)
2021. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindennek mindkét fél részéről ugyanolyannak lenni. Miért baj az, ha egyikőtök többet beszél?
2021. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mert igényli hogy én is többet beszéljek. De miről, ha egyszer velem nemigen történik semmi?
2021. máj. 14. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi szó szerint a semmiről is beszélgetünk.

Pl. Lehullik egy levél, hozzáfűzünk valamit. Aztán ahhoz is. Végül már ott járunk hogy a macskáknak hogy lehet ilyen puha tappancsuk.

Pedig velünk se történik igazából semmi...csak létezünk:D

2021. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármiról. Normálistól a teljesen elborult témáig. A ma reggeli, készülődés közbeni beszélgetésünk tárgya például a melegek és transzexuálisok voltak. Honnan jött fel? Hát onnan, hogy szőrtelenítettem és ő meg azon nyavalygott hogy két órát vagyok bent a fürdőszobában. Mondtam neki erre, hogy hát igen, ő könnyen dumál, a pasiknak nem kell az egész testüket szőrteleníteni. Erre ő megint mondott valamit, míg végül a fentebb említett csoportoknál lyukadtunk ki. Szóval tényleg, bármiről tudunk beszélni. Csak reflektálunk valamit a másik mondandójára és abból már kialakul valami eszmecsere.
2021. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!