Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy mai lányok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy mai lányok ez a ideáljuk?

Figyelt kérdés

-Legyél jó képű/kockás hasú

-legyél egészséges(Kb semmi fogyatékosságod/szidromád ne legyed)

-Legyél gazdag

-farkad legyen 20 centi legalább

-legyél gazdag

-legyél extra kemény,és menő

-És legyen göndör hajad vagy hosszú hajad(és még hosszú haj mellé szakáld/bajuszod)

-legyen diplomád

-szeress őt,és tiszteljed(vagyis a nőt)

-legyen menő autód

-Apja meg legyen arnold schwarzenegger/sylvester stallone kinézetű

-És szeresd minden állatokat

Senki ne vegye magára,de tényleg ezt veszem észre,hogy a lányok ilyen pasikat szeretnek,de mondjátok el,miért ilyen nagy a mérce?

Komolyan..

Jó,én se vagyok egy szépség,meg nem a gazdag környéken lakok,meg nem vagyok egy nagy f...a gyerek,de mégis elmondhatom magamról hogy van egy biztos állásom,jó jövedelmem,meg van legalább önbizalmam.

20/f



#Pénz,nő,lány,szépség,divat,férfi,fiú,állá,munka,vagány,vagányság
2021. máj. 16. 13:34
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Kisebb változtatásokkal évezredek óta ez az ideál, ettől függetlenül ez egy hatalmas baromság. Miért jönne össze valaki egy olyannal, aki egyáltalán nem tetszik neki? Ezt megmagyaráznád? Önbizalmad pedig nem nagyon van, ha ilyen kérdéseket írsz ki a netre.
2021. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1-es a kérdéseidre a válasz:

"Miért jönne össze valaki egy olyannal, aki egyáltalán nem tetszik neki?"

Jó,akkor én is mondhatnám hogy csak jó mellű,és jó seggü meg szép okos csajokkal jövök össze,és nem is nézzem hogy hogyan viselkedik.

"Önbizalmad pedig nem nagyon van, ha ilyen kérdéseket írsz ki a netre."

Hát,pedig van,mert nem úgy megyek ki a utcára hogy "jaj,megnézznek a emberek hogy milyen csúnya vagyok" hanem úgy "Oszt engem nem érdekel,akinek teszik a pofám az be kaphatja"

2021. máj. 16. 13:42
 3/27 anonim válasza:
78%
A normális csajok nem ilyeneket szeretnek.
2021. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok egy ilyen rinyagéppel összejönni, aki ilyen kérdést kiír.

Neked is vannak elvárásaid a lányok felé, ez vissza is érvényes. Mindenki olyan emberrel jön össze, akivel akar, ami megfelel az elvárásainak.

2021. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nevetséges, hogy nem talál valaki nőt magának, úgyhogy kitalál valamit, miért a nők a hibásak ebben...
2021. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Fene akar felnyársalódni huszon X centin😒

Az apádhoz nem értem mi köze bárkinek, az pedig, hogy tiszteld és szeresd a párod... Nem tudom, nekem alapnak tűnik. Húsz évesen gazdag is max örökléssel lehetnél, ez sem elvárás. Viszont az jó, ha kihozod magadból a maximumot külsőre/belsőre. A diploma szintén nehezen lenne követelmény a te korodban, kicsit fiatal vagy hozzá.

Amúgy kétszer írtad a gazdagságot.

2021. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4

"Nem fogok egy ilyen rinyagéppel összejönni, aki ilyen kérdést kiír.


Neked is vannak elvárásaid a lányok felé, ez vissza is érvényes. Mindenki olyan emberrel jön össze, akivel akar, ami megfelel az elvárásainak."

Nekem max annyi hogy ne legyen bunkó,meg ne legyen egy beképzelt majom.

Én nem rinyálok semmin,csak ezt nem értem,csak tökéletes pasi jó,de többi pasi rossz.

5

"Annyira nevetséges, hogy nem talál valaki nőt magának, úgyhogy kitalál valamit, miért a nők a hibásak ebben.."

Akkor kérdezz meg lány barátaidat,és ha kérdésben felvázolt fele igaz rá,akkor meg?

Am,velem is történt meg hogy suliban 5 lány osztálytársam:

"fúj de ronda vagy,meg kélne téged ölni"

"Genetika hulladék"

"Apád anyád tesvérek"

Na,erre mit vársz?

2021. máj. 16. 13:54
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezz meg lány barátaidat,és ha kérdésben felvázolt fele igaz rá,akkor meg


Mivel ismerem a párjaikat, azért tudom, hogy mennyire nincs igazad ezekkel az elvárásokkal. Ha igazad lenne, a pasik 95%-nak nem lenne nője. De van.

2021. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az írásod alapján a gondolkodás rejt számodra kihívásokat, és nekem pl nem kell kockás has, autó, gazdagság, diploma. De nem árt, ha írástudó az illető. Te meg ugye...
2021. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

szeress őt,és tiszteljed(vagyis a nőt)

Ez azért alap.


Írtad, hogy neked is van egy elvárásod a lányok felé, ha nekik meg ez, akkor nem értem a kérdést. Nyilván nem minden lánynak ezek a fontosak, neked azok kellenek, akiknek ez kell.

7. Ezt meg igazán nem tudjuk miért mondták rád, ha csak rosszindulatból, akkor meg megint csak, nyilván nem minden lány rosszindulatú. Ahogy nem csak a kockáshasú pasiknak van nője.

Az én összes barátom nem volt a közelébe sem ilyen ideálnak, viszont értelmes és vicces volt. Te csak keserű vagy, lenézed a nőket. Ebből milyen kapcsolatot akarsz?

Ha összeszednél egy "jónőt", akkor meg nem tudnál vele mit kezdeni, mert azon aggódnál, hogy nem vagy elég jó neki. Ami igaz is lenne.

2021. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!