Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már egyértelmű, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már egyértelmű, vagy félreértem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben úgy vettem észre, hogy próbál közeledni egy eljegyzett nő. Nem egy helyen dolgozunk, de a két cég között van egy fajta kooperáció, és ő gyakran megfordul itt. Munka szempontjából velem semmi dolga, de ha ittjár 1-2hetente akkor hozzám is bejön csevegni, olykor fél órát is. Mindig mosolyog és gyakran bókol, de soha nem a külsőmet dicséri (jófej vagyok, okos, ilyesmi). Próbálja meghivatni magát, hogy vigyem el motorozni, ami ellen eddig mindig találtam kifogást, de újabban már magához hív sörözni, vagy inni valamit kettesben. Mikor kérdeztem, hogy mit szólna ehhez a vőlegénye akkor csak annyit mond, hogy nincs abban semmi rossz ha két barát megiszik valamit, és nem is muszáj megtudnia.

2021. máj. 17. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval akkor csak dugatni akarja magát. Koptasd le.
2021. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És miért egy pasival akar barátkozni mikor vőlegénye van? Miért nem barátnőzik,ha programokat akar csinálni?Vagy csináljon közös programokat a párjával.

Ezt nagyon nem szokta díjazni a 3. fél...mármint ez esetben a vőlegény...persze ha megtudja...hogy van egy fiú-barát,akivel lóg a csaja,a menyasszonya,a szerelme...

Jól indul a közös életük,ha már most rosszalkodik :)

Nem mondanám biztosra hogy a gatyádban lévőre hajt...de inkább erre hajlanék.Más az,ha valaki rányomul,és enged a barátkozásnak...de fura hogy nőként ennyire erőlteti.

2021. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kéresd már magad! A szex nem bűn!

Lehet hogy nem a vőlegénye az igazi, vagy nem is menyasszony, azzal csak a legyeskedőket koptatja le! Ne légy mamlasz!


""Ha nem tetszik jelentsd fe a főnökénél, hogy félórákat nyomja neked a szöveget! A munkaidőt nem lehet csak úgy lopni! :)""

A jó állását meg megkapod!

2021. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldök egy telefonszámot! Ha legközelebb megy add oda légyszíves!
2021. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted félre, ezt egy párkapcsolatban nőnek nem kellene tennie, főleg nem munkahelyen.

Hazudj és válaszold azt, hogy "a barátnőmnek ez nem tetszene" és ilyen kifogások. Egyszer csak lekopik. (Vagy akár azt, hogy élettárs vagy menyasszony, ha nagyon nem fogja fel)

Tisztellek azért, mert nem csapsz le rá.

2021. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az általad leírtak alapján én is azt gyanítom, hogy a csajnak vannak "hátsó" szándékai veled kapcsolatban.


“Próbálja meghivatni magát, hogy vigyem el motorozni„


Ez volt a belépő szint.


"újabban már magához hív sörözni, vagy inni valamit kettesben„


Ez már konkrétabb jelzés. Az alkohol oldja a gátlásokat. Könnyebben csábítasz vagy csábulsz.


“és nem is muszáj megtudnia„


A kis hamis...


Rajtad áll, hogy mit lépsz. Ha a moralitásod erősebb, akkor hagyod, ha gátlástalanabb vagy, akkor belemész a játékba. A vőlegényt amúgy sajnálom. Nyilván azt meg nem lehet tudni, hogy mi miatt ilyen csaj.

2021. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!