Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Adott egy srác. Egy helyen dolgozunk. Én csak gyakornok vagyok ott, ő idősebb tőlem 3 évvel.


Mindig nagyon kedves velem, úgy mosolyog rám, hogy látom még a szeme is mosolyog.


Pár napja öszefutottunk a bejáratnál. Meglátott és azonnal olyan édesen mosolygott, láthatóan örült nekem. És azt vettem észre, kis trükkös voltam, üvegfallal álltam szemben épp egy kollégámmal beszélgettem, ahol láttam a visszatükröződő üvegben, hogy ahogy kiment kintről visszanézett rám, csak mivel háttal álltam, nem gondolta, hogy látom.


Vajon kedvel?



2021. máj. 17. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Vonzódik.
2021. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Gondolod? Azért lep meg és bizonytalan vagyok, mert egy marha jó képű, izmos srác. Bármelyik lányt megkaphatná.


Viszont úgy tudom, még szingli. Már jó ideje.


Én egy csendes, egyszerű lány vagyok, ráadásul sokat híztam mostanság. Nem akarom elhinni, hogy felfigyelne egy ilyen srác rám.

2021. máj. 17. 22:00
 3/26 anonim ***** válasza:
A külsőség nem minden. Egyébként pedig az is lehet, hogy szimplán bejössz neki, mint a legtöbb lány. Sajnos ennyiből nem lehet megmondani.
2021. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Gondoltál már rá, hogy mindenkinek más a szép? Illetve a kémia, illatok, feromonok...


Bizonytalan nem azért vagy, mert őt vonzó férfinak tartod, hanem, mert magadat nem tartod vonzó nőnek.


"egy ilyen srác"


Ugyan milyen? Szóval az alapján, hogy szerinted jóképű, és izmos, magadat romlásba teszed vele szemben?:)


Hisz nem is ismered közelebbről ha jól vettem ki a szavaidból, tehát azt, hogy milyen valójában, nem tudod. Meglehet méltatlan a figyelmedre, meglehet gyáva, gerinctelen. Lehet, hogy becsületes, egyenes ember, őszinte, jóindulatú lélek.


Ezzel arra utaltam, hogy nézz a látszat mögé, a vonzalmadat pedig egyensúlyban éld meg a lényeggel, ami itt a belső lényegiségét takarja a kiszemeltnek, hisz ha megvalósul a kapcsolódás, akkor nem csak a külsejével fogsz együtt élni.


Érdemes lenne dolgoznod a belsődön, mert nyilvánvalóan alul értékeled magad.


Egy nő csábít.


Meg tudod ezt élni?

2021. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Sajnos igazad van, megcsalt ember voltam 2x, így a női önbizalom sehol nincsen. Én nem érzem azt, hogy képes lennék csábítani, soha nem is tudtam. Valahogy hittem abban, hogy elég a kedvesség és az, hogy megmutatom, milyen ember vagyok. Én nem tudok nőként nyomulni.


A nem ismerem nem pontos. Nem ismerem alaposan, de sokat beszélgettem vele.


Nehezen tudom fejben hova tenni őt, mert nagyon ad magára, a külsőre, de belsőleg egy nagyon kedves, egyszerű srác.

2021. máj. 17. 22:30
 6/26 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, aki nagyon ad a külsejére, az miért teszi valójában?
2021. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Lehet velem van a baj de valahogy azt érzem, hogy nem vagyok közömbös neki. És azt is érzem, hogy iszonyat zavarban vagyok , ha a közelemben van, de azt érzem kicsit ő is.


Volt, hogy beszélgettünk, és teljesen lefagyott. Csak nagyon kedvesen, kerek szemekkel nézett, nézett , rendesen zavarba ejtett már.

2021. máj. 17. 22:33
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert csajozni akar. Bennem ez van. Bár semmit nem látok , ami erre utalnak. Nem flörtölget bent , csak bejön végzi a kis dolgát és kész. Neki szenvedelye a testedzés
2021. máj. 17. 22:35
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Akinek a külső megjelenésével való foglalkozás kitölti az élete jelentős hányadát, az egy bizonytalan, önmagával nem elégedett ember. Szépítkezni az szokott, aki nem érzi magát annak. (Ez nem összekeverendő az igényességgel.)


Szenvedélye a testedzés? Az jó. Jobb, mint ha a kokain lenne a szenvedélye, igaz? :)


Attól, hogy külsőre rendben van számodra, lehet, hogy nem tud nyitni a nők felé. Ezek tanult viselkedések, és a megfelelő férfiminta, és szükséges kihívások vállalása nélkül mindegy hogy néz ki, csak egy pisztoly vaktölténnyel.


Ha zavarban van, de nem lép, akkor a biztonsági játék megy. Ha adni akarsz egy esélyt a dolognak, akkor bátorítsd, mert nyilvánvalóan nem mer kockáztatni.

2021. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Na akkor vagyunk bajban. Mert én is ezt érzem, hogy kölcsönös a zavar az éterben. De én sem vagyok egy kezdeményező típus, soha nem is voltam. De amióta megcsaltak, az önbizalmam a béka segge alatt.
2021. máj. 17. 22:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!