Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak rosszul van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak rosszul van, vagy haragszik, és nem is akar velem többet beszélni?

Figyelt kérdés

Hát nem tudom, miért ide raktam fel, sehova nem illett igazán a kérdés, és hát itt úgyis sokan vagytok. :D

Szóval az a lényeg, hogy ismeretlenbe elintéztem, hogy egy nekem külsőre igen bejövős srác írjon nekem mait. Nem lényeg, hogyan. Én lelkesen írogattam neki, aztán gonoltam, meghívom csevegésre, mivel msn-em nincs. Csak kiderült, hogy azt nem lehet másik mailszolgáltatóval, csak azonossal, erre csak ennyit írt, hogy "hát nincs gmailem, úgyhogy ez bukta" És tök nyersen fogalmazott, én meg poénból írtam neki, hogy "kicsit paraszt vagy" teletömve szmáljival. Erre berágott, pedig nagyon nem akartam megbántani. Tök elment a kedvem az egésztől, mondom ebbe kár volt belekezdeni, pedig elsőre jófejnek tűnt. 1000X bocsánatot kértem, aztán közölte, hogy csak rossz passzban van, és nem érzi jól magát. Írtam, hogy ne haragudjon, csak képekről egyszerűen megfogott a kisugárzása. Olyan vonzó szomorúság tükröződik a szemeiből, és olyan, mintha már láttam volna valahol. Csak nem tudom, hol, és mikor. Egyszerűen ha bámulom a képet, róla, nem tudok semmire se gondolni, csak arra, hogy milyen szép, milyen tökéletes...

Nagyon elszomorított, ahogy lecseszett... Ha nem láthatom azt a csodás szempárt élőben, én meghalok... De így, hogy valami baja van velem? Lehet, hogy azt hiszi, rá akarok mászni? Azzal a "röpke" 7 év korkülönbséggel? Na neee... Hogyan békítsem meg? Szeretnék vele összehaverkodni, főleg, hogy egy városban lakunk.

Bocs, hogy hosszú lett, és érthetetlen, köszi, ha elolvastad! :)


2010. aug. 24. 00:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak le akar koptatni, és nem akarja, hogy egy nála jóval fiatalabb csaj kezdjen ki vele?
2010. aug. 24. 00:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom titkolni, hogy TETSZIK...:S:S:S
2010. aug. 24. 00:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira bánom, hogy hülye voltam... Hogy tehetném jóvá?
2010. aug. 24. 00:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Amúgy mit parázod túl,bocsánatot kértél és ő is megmagyarázta hogy rossz napja van..Ennyi..

De elég éretlen dolog volt ha 7 évvel idősebb látatlanba leparasztozni..Gondolom 14-15 éves lehetsz.Ha igen,akkor felejtős...

2010. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De én csak poénból írtam, hogy paraszt. :S

Amúgy nem, nem 14 és nem is 15 vagyok.

2010. aug. 24. 19:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. aug. 24. 19:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh, kicsit túllihegtem, nem haragszik. ^^
2010. aug. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!