Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire keveset érnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire keveset érnék?

Figyelt kérdés
Én helyesnek, rendesnek tartom a barátomat, de a szüleim szerint nem az. Azt mondják neki miért sminkelem magam, neki miért öltözök ki stb.? Bár szerintük lehetek én szép, ha eszem egy szál sincs, meg ha a barátom is itt hagyna sose lenne senkim, mert én egy olyan ember vagyok aki úgy igazán egy normális embernek se kellene (ezt én is tudom magamról).
2021. máj. 18. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátennem igazuk is van, mert értem sose tolongtak a férfiak, illetve nem is volt sok kapcsolatom sem, ami tartósabb lett volna.
2021. máj. 18. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ellenségem nem nevelne fel így baszki, keress új családot, ezt meg felejtsd el.
2021. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi a hozomány csodákra képes..
2021. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid vadbarmok és ezúton üzenem nekik, hogy rohadjanak el. Neked nincs önbizalmad, ami ilyen körülmények közt nem is csoda. Nem tudnád otthagyni őket a büdös francba, mondjuk örökre? Hátha nem tettek még teljesen tönkre és pár év terápiával felépülhetsz és egészséges énképű ember lehetsz.
2021. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el tőlük olyan messze, amennyire lehet, és feléjük se nézz! A barátod meg ha értékel, akkor veled tart. Ha nem, lesz jobb is.
2021. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatom rendesek a szüleid,ilyet egy normális családban nem ejt ki a szályán senki sem,szerintem is jobb lesz ha el költözöl majd tőlük.
2021. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom 😭
2021. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. :(

Lehetőség szerint minél előbb költözz el és soha többet feléjük se nézz.

2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!