Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » BISZEX LÁNYOK! Fiúval vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BISZEX LÁNYOK! Fiúval vagy lánnyal jobb lefeküdni, smárolni? Mennyire más? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jobb egyik sem, mert ilyen téren nem lehet összehasonlítani. Mindkettő a maga nemében nagyon jó.


27/N

2010. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: Ha fiú vagy, akkor b*zi vagy. Ha lány vagy és még csak ki sem próbáltad, akkor fogd be és először csináld.
2010. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Háháháháhá

Mi volt már ez utolsó? xD Ha egy lány azt mondja hogy szerinte undorító a saját nemével csókolózni (mert a biszexualitás is betegség, génhiba ugyebár) akkor próbálja ki és utána vélekedjen? Hát ez eléggé hülye válasz :D Ne buzdítsd az embereket nem normális dolgokra... Köszi :D:D

2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked már az análszex, vagy a 69 sem normális. Más kérdés, hogy mindet évezredek óta űzik az emberek, mióta rájöttek, hogy ez vagy az bizony jó érzés.
2010. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom hogy vannak ilyen emberek xD nem is megyek ki megdobálni a melegeket paradicsommal :D Ez van, attól még ez nem normális dolog nem ám már megmondod... Az meg hogy ki mit csinál az ágyában a párjával már rájuk tartozik. Én csak az amíg nem próbáltad ne vélekedj dolgon akadtam fönn xD Ilyen fokon próbáld ki a drogot mielőtt azt mondanád hogy rossz dolog... Na ne hülyítsetek már... Nem én vagyok itt a gyökér azt hiszem :D:D
2010. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Fiúkra jobban felizgulok, és szexuálisabb velük smárolni.Meg egyéb... De a lányokkal is ugyanúgy jó a smárolás. Csak az sokkal másabb. Tehát nem lehet összehasonlítani. Mindkettő ugyanolyan jó:)
2010. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Tudod azt ajánlom, hogy térj meg ebből, mert ezt egy gonosz démon műveli veled, aki kiakar gunyolni téged, jó sokminden másra is vissza vezethető ez, de még te magad is tudod, hogy ez igy nem fair, és te is tudod, hogy ez nem tesz úgysem boldoggá. Most fiatal vagy és nem veszed észre magad, de gondolkodj csak el kb tiz évvel előrébb?! Megéri?
2010. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!