Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaj nem néz ki elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nem néz ki elég jól, akkor csak szexre kell?

Figyelt kérdés
Ez mennyire reális? Sokszor olvastam ezt itt. Vagy itt olyan sok a rosszindulatú incel?
2021. máj. 21. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld az "olyan jól" fogalmat.
2021. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ez így van. Külsőre jobban kinéző pasi vagyok, de személyiségileg sajnos nem az a jó dumás, tökös, magabiztos, aki könnyen bevonz sok jó nőt a viselkedésével. Vagyis bőven időbe telik, hogy helyesebb, velem egy szinten lévő barátnőt találjak. Viszont nem akarok sok-sok hónapot mindig szex nélkül lenni, ezért lefekszem olyan lányokkal is, akiket külsőre kevésbé tartok vonzónak nőben, mint amilyen én vagyok férfiban és össze sem jönnék velük. Nekem fontos, hogy számomra csinos barátnőm legyen, de attól még a szexre is vágyom, ha épp nincs barátnőm.
2021. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Ürítésre jók.
2021. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

ez hulyeseg, normalis ferfi miert szexelne olyan novel, aki nem vonzza kulsore?! persze van ilyen, mint ahogy a 2es nyomorult is irta, de ezek altalaban nem jo pasik, hanem a selejt, aki osszeteszi a ket kezet, ha neha-neha puncit lat, de mivel luzer, kenytelen beerni olyan nokkel, akikhez annyira nem vonzodik.

DE ha normalis ferfiakrol beszelunk (marpedig en csak azokkal kezdek), azok nincsenek erre raszorulva, csak a nyomik.

2021. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
A vonzo kulso inkabb a probalkozok szamat noveli. A belso az, ami miatt valakit allandoan kihasznalnak. Ez pedig azert van, mert az onismeret is belso tulajdonsag, de rengetegen elhanyagoljak, igy osszeallnak mindenfele jottmenttel.
2021. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

4. Leírtam, én külsőre jól nézek ki, csak talán a gyerekkorom miatt, de nem lettem az a fajta nagydumájú menőcsávó, mint például sok közeli barátom és ez miatt nem tudok ha akarok 1-2 hónap alatt csinos barátnőt találni a semmiből.


A szintekről amúgy tudsz? Vagy ilyen kétbites vagy, hogy nálad csak ennyi létezik, hogy "Megdugnám/nem dugnám?". Nem csak ennyiből áll a világ. Vannak olyan nők, akikre a farkad még feláll, annyira tetszenek, de annyira már nem, hogy el tudd magad képzelni mellettük hosszú távon. Pl találsz a külsejükön valami vonzót, de a nagy egész szempontjából annyira mégsem vonzóak.

2021. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"4. Leírtam, én külsőre jól nézek ki, csak talán a gyerekkorom miatt, de nem lettem az a fajta nagydumájú menőcsávó, mint például sok közeli barátom és ez miatt nem tudok ha akarok 1-2 hónap alatt csinos barátnőt találni a semmiből."


Loool ez mekkora szánalmas duma. A normális nők nem vágynak nagydumájú menőcsávóra, hanem kulturált, egészséges önértékeléssel rendelkező, stabil férfira. Mondjuk ezzel el is árultad, hogy számodra a csinos nő a luxusinstaribi.

2021. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

7. Istenem... Nem. Egyre gondolunk ez alatt, hogy menőcsávó, vagy egészséges önértékeléssel bíró, stabil férfi. A menőcsávó az bármilyen férfit jelent, akihez sok nő vonzódik a személyisége miatt, a kulturált, egészséges önértékeléssel rendelkező, stabil férfit. Pont, hogy nem a luxus/parti/insta/pláza ptsa csajok tetszenek, hanem a helyesebb, visszafogottabb nők. Értelmiségi közegben élek én is, ide értve magam, a barátaim, ismerősi köröm és az engem érdeklő nőket tekintve.


Sok férfi tud azzal társaságban "menőcsávó" (értsd jól, ne a prolira gondolj ez alatt) lenni, hogy jók a kommunikációs képességei, érzelmi intelligenciája, tökös-férfias viselkedésű, jó a beszélőkéje. Na, én meg pl kicsit visszahúzódóbb vagyok, nem olyan jó a beszélőkém, kommunikációs képességeim. Ezért írom, hogy hátrányban vagyok, hiába nézek ki jól.

2021. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

#6:


‘Leírtam, én külsőre jól nézek ki’

vagy csak te azt HISZED, hogy jol nezel ki. ha tenyleg jol neznel ki, nem kene beerned neked nem annyira tetszo nokkel


‘ csak talán a gyerekkorom miatt, de nem lettem az a fajta nagydumájú menőcsávó, mint például sok közeli barátom’

aha, vagyis luzer vagy, ertjuk es meg a felelossget sem vallalod erte, egyszerubb a gyerekkorodat meg mindenki mast okolni.


‘és ez miatt nem tudok ha akarok 1-2 hónap alatt csinos barátnőt találni a semmiből’

tehat elonytelen kulseju luzerkent mindenaron csinos not akarsz magadnak. jogos, mindenki azt akar, de ha nem jon ossze, lehet el kene gondolkozni, hogy nem annyira realisak az elvarasaid.


‘A szintekről amúgy tudsz? Vagy ilyen kétbites vagy, hogy nálad csak ennyi létezik, hogy "Megdugnám/nem dugnám?"‘ Nem csak ennyiből áll a világ.’

nem tudom, feltunt-e, de a kerdes szol a megdugasrol.


‘Vannak olyan nők, akikre a farkad még feláll, annyira tetszenek, de annyira már nem, hogy el tudd magad képzelni mellettük hosszú távon. ‘

szoval nalad egy hosszutavu kapcsolat alapja a JO KUSLO es meg te nevezel engem ketbitesnek? ne csodalkozz, hogy nincs nod, ha csak kulso alapjan szelektalsz, illetve egy kapcsoltahoz a csinos pofin es jo testen kivul NORMALIS, ertelmes ferfi kicsit tobbet is kivan.

es akkor vissza is ertunk az elozo kommentemehez: NORMALIS ferfi csinos noket is meg tud dugni es megteheti, hogy kacsolatra pl. a belso alapjan szelektal, mert nincs raszorulva, h olyanba tegye a farkat, akire eppcsak felall neki. arrol ne is beszeljunk, mekkora elmeny lehet igy a szex veled, lol..



‘Pl találsz a külsejükön valami vonzót, de a nagy egész szempontjából annyira mégsem vonzóak.‘

na, valoszinuleg az altalad ohajtott csinos nok meg pont igy vannak veled is. igenyes ferfi nem ugy valaszt szexpartnert, hogy ‘fhu ez a juci eleg rusnya, de baromi jo segge van, tehat megdugom’. persze aki csunya es luzer, annak ez is okes.

2021. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Kinek ki a jó nő? Évek óta ismerek egy párt. A fiúnak menő autója van, Külsőre, magas, igen jó alakú, helyes arcú fiatal férfi. Olyan 28 körül lehet. Hát a lány akivel évek óta jár....Kis nyomi arc, icipici csapott vállacska, csípőszélesség messze meghaladja a vállszélességet. Ez már nem körte alkat, hanem háromszög. És azok a görbe sonkák amik kijönnek ebből az irreálisan széles csípőből.... A fiúnak mégis ez a lány kell, méghozzá nem csak szexre.
2021. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!