Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora a "kereslet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora a "kereslet" az átlagos lányokra is?

Figyelt kérdés
Mert nekem például csak egy barátnőm van, akinek tényleg sok pasija volt és párhuzamosan kavargat több emberrel is, pedig nem ő a legszebb, csak extrovertált, bulizós és neten is ismerkedik. Nekem és a barátnőim többségének nehezünkre esik párkapcsolatot találni és nem állnak sorba a csak szexre vágyó pasik sem. Szerintem nem vagyunk kifejezetten csúnyák, alkalmanként kimozdulunk, de egyáltalán nem tapasztaltam, hogy tízesével ostromolnának minket. Kezdem rosszul érezni magam, hogy nagy baj van velem (velünk) 😅
2021. máj. 21. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mit értesz "kimozdulás" alatt. Ha olyan tevékenységet, amikor jól elvagytok együtt a barátnőiddel, az nem a legalkalmasabb kezdeményezésre senkinek. Meg az is számít hova mentek, mennyire nyitottak ott az emberek.

Amúgy meg ha komoly párkapcsolatot kerestek, akkor nem értem mivel lennétek előbb, ha alkalmi szex ajánlatokat kapnátok folyamatosan.

2021. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg akarnak dugni az a baj, ha nem akk meg az. Most épp az utóbbi.
2021. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is bírom az itteni megszólalásokat, hogy minden kicsit is normális nőn huszasával csüngenek a potenciális udvarlók, nekünk csak válogatni kell... Aztán még én érzem magam rosszul, hogy ezek szerint én nem tartozom a "kicsit is normális" kategóriába, mert nem mondhatnám, hogy nagyon körbe lennék rajongva :D

Szerintem nekünk simán csak olyan az életstílusunk, hogy nem vagyunk annyira "szem előtt". Aki folyton bedobja magát a sűrűjébe, azt nyilván könnyebben észreveszik és többen környékezik meg.

2021. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lánybulikat tartotok, ahol csoportusultok, oda egy férfi se fog odamenni, ebben legyél biztos. Te odamennél felszedni valakit egy férfi társaságban? Na ugye…
2021. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!