Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamnak való lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamnak való lennék?

Figyelt kérdés

Szeretek társaságba lenni de nem annyit, meg nem olyan sokat, késő estig és inni.

Ellenben párom mindig ezt akarná, társaságba lenni és inni. Én meg csak pihennék, kettesben lennék és csak néha mennék másokhoz.

Nem hiszem hogy változnék... Magamnak való vagyok?


2021. máj. 22. 22:27
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia, Szerintem nem vagy magadnak való. Az hogy te inkább pihenni szeretni és arra vágysz hogy esténként csak kettesben legyetek az tök természetes dolog. Én azt mondom, hogy mindketten felnőtt emberek vagytok, ezért inkább üljetek le és beszéljétek meg az a legegyszerűbb.
2021. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!