Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik 40 év felettiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik 40 év felettiek vagytok és nem nősültetek meg, mi az oka?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet és kínálat nem találkozott plusz nem a család a választott dharmám. Semmi dráma, és a szoc. készségeimmel sincs baj, meg kell jegyezzem.
2021. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csendes és visszahúzódó vagyok, nem mernek kezdeményezni, csúnya vagyok, kevés a megtakarításom és van egy nemi betegségem
2021. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még csak most leszek 40, de nekem nem jött be az élet. Nem találtam meg a helyem a világban. Sokáig gyárakban dolgoztam (minimál bérért) így aztán tartósan el sem tudtam otthonról költözni. Sajnos nem sikerül önállósodni sem, és bár fizikailag nem voltam csúnya, nem jöttek össze a párkapcsolatok. Egy idő után az elnyomott vágyak álmok hatalmas ürességet keltettek bennem. Aztán próbáltam elfogadni hogy egyedül maradok örökre, de nem ment. Ezután szenvedélybeteg (alkohol, drog) függő is lettem hogy végre jól érezzem néha magam. Aztán egy örökös meneküléssé vált az életem. Mára gyárakban sem tudok dolgozni, mert rájönnek hogy iszok, és kirúgnak. Így maradt a közmunka, és hogy tovább menekülök az elcseszett életem elől. Nekem kb így történt.
2021. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Fiatalkori önbizalomhiány és az ebből fakadó visszahúzódó jellem. Mire rendbe hoztam magam, addigra pedig úgymond elfogyott körülöttem a levegő.
2021. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már gyerekkoromban rájöttem,hogy nem érek annyit,mint mások,és aki embernek szar, mindennek szar.Próbáltam tenni ellene, de mindig csak rosszabbak lettek a dolgok.Soha nem is próbáltam párt találni, épp elégszer aláztak meg/nevettek ki a mindennapi életben, nem hiányzott egy újabb kudarc és stresszforrás.Most 40 vagyok,és kifutottam az időből is,nem mintha számítana, mindenkinek jobb így.
2021. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapbetegség miatt.
2021. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexmániás vagyok. Sajnos ha nincs elég, munkahelyen se tudok koncentrálni. Ezért minél többet akarok.
2021. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem a férfi létet. Egyszer majd megállapodok, nyugi.
2021. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Tudom, hogy itt a Gyakori mindenki diákként milliomos lett, de én nem.

Nem voltunk gazdagok, és nekem az egyetem is nehéz volt. Olyan 30 éves koromra értem el egy szintet, így én onnantól számítom azt, hogy élek. Minek nősüljek, ha nekem most, 40 évesen van a fénypontom, lakás, kocsi, normális fizu, és olyan a melóm, hogy mindig van nő 14-től 60-ig.

2021. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha neked egy 14 éves gyerek nő, akkor légyszi ne is keress kapcsolatot.
2021. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!