Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van párod megnézel mást az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ha van párod megnézel mást az utcán pl?

Figyelt kérdés

15-25 korosztály

Ha ott van közben a párod és ha nincs akkor. Írd meg hogy fiú vagy lány vagy


2021. máj. 23. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Néha
Beszélek is más lánnyal, fiúval aki érdeklődik irántam
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Titokban biztos, ha annyira kulonleges, kiveteles.
2021. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
88%
persze meg hűséget fogattam nem vakságot.......
2021. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen nem! Én csukott szemmel, és lehajtott fejjel járok az utcán. Ha pedig vkivel beszélgetek, akkor nem a szemébe nézek, hanem a tájat nézem mögötte.
2021. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem járok csukott szemmel. Nyilván látom a szembejövő embereket, legyen nő vagy férfi, és nem feltétlenül azért nézek rá mert tetszik, vagy bejön. Akár véletlenül is megakad valakin a szemem. És ez fordítva is igaz, csak azért mert rám néz valaki nem gondolom egyből, hogy bejövök neki.
2021. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

23 éves vagyok, már van gyermekem, s férjem is. Mind ketten megnézünk egy helyesebb pasit/nőt. Addig nincs gond míg csak nézzük.

A szem szereti a szépet.:)

2021. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Megnézem, de nem feltűnően és pofátlanul. Ha valami jól esik a szemnek, akkor azzal nem lehet mit kezdeni. Ettől függetlenül a páromat szeretem és nem cserélném le.
2021. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha olyan lánnyal vagyok együtt, akibe szerelmes vagyok, akkor nem nézek meg másokat, mert akkor nem érdelel más.
2021. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze
2021. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!