Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen lett első komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lett első komoly kapcsolatod? Hol ismerted meg?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz volt megtalálnod?
2021. máj. 24. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

16 évesen lett az első komoly kapcsolatom. Unokatesóm ballagásán ismertem meg. 4,5 évig voltunk együtt. Teljesen váratlanul jött az egész. Abszolút nem számítottam rá.


24N

2021. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

14 évesen (ő 16 volt), másik suliba bejárkáltunk csak ugy, sokakat megismertünk, lettek uj haverok barátok.

Az egyik srác elhivott randira bemutatta a sulit meg ahol él meg sajat magárol is mesélt etc.aznaptol együtt is jártunk.


Csak azért lett vége mert elköltöztek a szüleivel az ország másik végébe. Ment a sírás rívás.

16 évesen ugy éreztem magam mint akinek az egész élete omlik össze. Irtó kemény volt neki is nekem is az elválás.


Aztán már sorra jöttek a hülyék az életembe akik csak szexet akarnak vagy idősek es fiatal kiscsaj kell nekik meg stb.


Utána sok sok év kellett megtalálni ujra vkit aki az igazi.

2021. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

32, Munkahelyen.


Nehezen indult, mivel 3x rázott le a lány, majd a bnői akik egyben a kolléganőink besegítettek.

2021. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25 évesen. Nem kerestem, csak jött. Ismerősökön keresztül.
2021. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 évesen, 6 évig tartott. Interneten ismertem meg.
2021. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 évesen. Egy sporteseményen ismertem meg, de azért kellett jó pár hónap, mire össze is jöttünk. Nem volt nehéz megtalálni, mivel nem igazán kerestem, volt előtte egy-két komolytalan randim, amikből nem lett semmi, de nem voltam ráfeszülve a párkeresésre. 22 leszek, együtt vagyunk még.
2021. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Középiskolában 16 évesen... Együtt vagyunk 13 éve, 2 gyerekünk van, 8,5 éves és 16 hónapos lányok :)
2021. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy infoesten, 17 évesen. Következő évben írt, hogy most ő tartja, lenne-e kedvem jönni. És jöttem ;)
2021. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!