Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lenne jó ezt megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne jó ezt megoldani? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Párom társaságában van egy panaszláda, én nem is szerettem vele barátnősködni, ezt észrevette és rosszakat terjesztett rólam. Szerencsére idén nem találkoztunk. De sajnos úgy alakult, hogy ott lesz egy baráti összejövetelen. Egyrészt nem muszáj elmennem, és így legalább nem is hinné, hogy "békülünk". Másrészt azt sem szeretném, hogy a párom újra jóban legyen vele, mert akkor el kellene hívnia egy másik összejövetelre is, merthogy haver barátnője és a havert már elhívta. Ha elmegyek és hűvös maradok vagy nem megyek de akkor a párom lehet kedélyeset beszélget vele...mi lenne a jó megoldás? Az nem jó, ha a párom nem megy, mert segítenie kellene valamiben ott.
2021. máj. 26. 21:36
 1/1 anonim válasza:
100%

Nem vagy köteles jóban lenni vele. Meg hát, nem a Te szegénységi bizonyítványod, hogy rólad/rólatok beszél. Ha a párod szeret/tisztel/ismer, akkor meg nem is fog engedni ezeknek a pletykáknak. Két opciód van;

1. Arra támaszkodva, hogy bíztok egymásban a pároddal és szeretitek a másikat, elengeded és jó szórakozást kívánsz neki.

2. Ha a baráti társaság tagja vagy és nem csak a párod barátnőjeként mennél, akkor menj, szórakozzatok egy jót, de amint mondtam, nem vagy köteles tetszelegni neki. A lényeg, hogy ne balhézz, neked legyen nagyobb az intelligencia szinted.

2021. máj. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!