Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 év korkülönbség? Belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség? Belefér?

Figyelt kérdés
24/N es 39/F
2021. máj. 27. 03:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Felnőtt emberek.
2021. máj. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Ezt én ia adnám.
2021. máj. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2021. máj. 27. 06:55
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sok lenne, mindig tudatosan kerestem párt, hogy korban hozzám illő legyen. Mindig hosszú távra terveztem, aggódnék a jövő miatt, hisz amikor csak 40 éves leszek, ő már 55, szörnyű fiatalon elveszíteni valakit, akivel közösen építed az életed, nagy korkülönbségnél ez egy rizikó faktor. Azt is furcsálnám, hogy 15 évvel idősebb, agyilag mégis az én szintemen van, vagy nekem kell felnőni hozzá? 24 éves korban most végzel egyetemen, 39 évesen már régóta dolgozik, van egzisztenciája ami újabb feszültség forrás lehet, hiszen alig tudok anyagilag beszállni a közös jövőnk építésébe. Gyerek vállalás újabb kérdés, akar 40 évesen, én akarok? Friss kapcsolatba nem szabad szülni, 5 év múlva már 44 éves lesz, amire felnő a gyerek már 62 éves, lassan nyugdíjba vonul. Rövidtávon jó lehet a kapcsolat, hosszútávon viszont sok mindent érdemes átgondolnod!
2021. máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsò a válaszodat is. Ezen elgondolkodtam amit leìrtál. Mind a 2en dolgozunk már. Én nem mentem egyetemre hanem elvegeztem egy képzést és egy jò munkahelyen vagyok. Az biztos hogy ő regebb òta, tapasztaltabb mindenben mint én
2021. máj. 27. 07:32
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
szerintem akik ebben a korban vannak, már mind elváltak és gyerek is van. Szerintem a nők nem válnak ok nélkül, ha már szülnek,a falig elmennek, hogy egyben maradjon a család és a többségében a férfi a hibás a válásokban (megcsalás, nem foglalkozik a gyerekkel stb). Én a helyedben inkább kockáztatnék egy fiatalabb nem elvált pasival, hátha jó apa és férj lesz. elvált 40-es pasival ráérsz elvált 40-es nőként foglalkozni.
2021. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Az elején igen bele, aztán majd később rájössz hogy nem jó.

Nekem 19 év volt, 29 éves voltam ő 48 múlt. A 48 még fiatal, ma annyi vagyok, fiatalnak érzem magam, de pár év, és azt veszed észre hogy öregszik...miközben Te még fiatal vagy.

Utána már tudatosan törekedtem, hogy nagyon max 5 év, de most 48an látom milyen vagyok, mennyi energiám van, még a +2 is sok lenne. Szerencsére pont egyidősek vagyunk párommal

2021. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
4. Ez mit jelent, hogy 2 felnőtt ember agyilag különböző szinteken van a koruk miatt? És ezt úgy kell elképzelni, hogy az ember egész életében folyamatosan egyre okosabb lesz? :D
2021. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha soknak érzed, akkor sok. Én pl nem érezném soknak.
2021. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%
Ez a vénlány? Egy fene. Kodálynak jutott 77 évesen 19 éves puna, de én kompromisszumkész vagyok 58 évesen.
2021. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!