Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől szexi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szexi egy férfi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 10:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Pl a jó testfelépítésétől.
2021. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Öhhh, mindenkinek mástól.
2021. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég szubjektív dolog, ahogy nő annyi válasz lenne.


Egyik női ismerősöm szerint pl. a hangtól és a hanglejtéstől. Valamilyen szinten ez is igaz, mert lehet valaki akármennyire kigyúrt vagy jóképű, ha mellé japán anime-lányok fejhangján szólal meg...


De valószínű ahogy ember annyi vélemény és valahogy a többség csak megtalálja a saját maga számára jónak tartott kapcsolatát. Egyetlen baj a többi ember fikázása, akik valamiért kötelezőnek érzik az adott személy választását leszólni, "te jobbat érdemelsz" "csak jót akarok neked" kamu-érvek égisze alatt.

2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Jó test (mindenkinek más, de általánosságban egészségügyi, azaz nem elhízott, sportos alkat), jó tartás, magabiztosság, kisugárzás, intelligencia, humor, jó szociális készségek, életképesség, egzisztencia, önállóság, felelősségteljesség, és a kemény maszkulin férfi külső alatt gondoskodó, gyengéd, érzelmes oldal. De ez utóbbit csak szép fokozatosan érdemes megmutatni, azaz nem a túlzottan ragaszkodó, hisztis pasi, aki már első randi előtt féltékenykedik. Legyen önbizalma, ne legyen frusztrált, komplexusos.
2021. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Magasság. A nők 99,99%-ánál innen indul, hogy legyen esélyed. Ha a magas vagy, akkor érdemes foglalkoznod a többivel, ha nem, akkor ilyen szempontból felesleges.
2021. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Egyik 160cm-es barátom sorra szedi fel a 160cm-es nőket.

Legyen inkább ő is öngyilkos.

2021. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a fizikai vonzalom érzelmi alapú szokott lenni. Általában lelki okok is állnak amögött, ha vonzódom valakihez.

Pl. Rám nem igazán jellemző, csak úgy megbámuljak egy random pasit a fizikai felépítése miatt. Legalábbis ritka, alapból nem szeretem a kigyúrt izmos pasikat, tehát gondolom az ízlésem eltér az átlagtól.


Legutóbb talán egyszer volt még régen, hogy felkeltette a figyelmem egy férfi kinézete. Tetszett a stílusa, olyan nem mindennapi, érdekes, ízléses öltözete volt, vékony sportos alkattal, valahogy olyan finomka testtartása is volt, úgy ítéltem, hogy talán jógázik vagy táncol, ilyen foglalkozást tudtam volna társítani hozzá, tehát semmiképp nem volt az a tipikus férfias kondiba-járós vagy focista alkat:))

2021. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
3, Hogy ez mennyire igaz. Főleg az utóbbi pár sor.
2021. máj. 30. 11:39
 9/24 anonim ***** válasza:

5.


És mi van akkor azokkal az alacsonyakkal akiknek mégis van kapcsolatuk? Egyrészt mindenkinél van alacsonyabb nő (max keresni kell), másrészt ez csak egy tulajdonság az ezerből.


Ha a magasság lenne a "non plus ultra" a témában, akkor Ed Kemper pl. a nők kedvence lett volna. Hát nem volt az, sőt a magassága miatt cseszegették gyerek és tizenéves korában is.



Persze érthető ez a dolog, ha valaki komplexusos egy külső adottsága miatt az mindent azzal magyaráz. Én a vékonyakra vagyok irigy, azokra akik ehetnek bármit akkor is azok maradnak. Akkor ajándéknak tartom ezt az élettől, hogy mindig felbosszant ez a jelenség egy kicsit, mert nekem meg kb. semmit nem lehetne enni, ahhoz viszont túl depressziós vagyok, hogy még egy korláttal többet elviseljek. De én legalább tudom magamról, hogy mi az ok.

2021. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Nekem attól szexi ha magas,sportos,magabiztos és jóképű.Nem gondoltad volna ugye
2021. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!