Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csóró lányok megértőbbek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csóró lányok megértőbbek a csóró férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
En igen, mert nagyon csoro falusi szuleim vannak, akik sose tudtak tamogatni (raadasul apukam 20 eve rokkantnyugdijas) es bar en is vegigdolgoztam az egyetemet gyorsettermekben es kasszaban, az kb mind elment megelhetesre. Igy diploma utan egy evvel nincs semmim (lakas, auto), nem is fogok orokolni. Beletorodni viszont nem kell a csorosagba, mar egy normalis szakmaval lehet annyit keresni, hogy tisztessegesen megeljen az ember (persze ahhoz kell a megfelelo szellemi hatter es mentalitas, a gettokban generaciorol generaciora ujtermelodo csorosag megoldasa nem ilyen egyszeru).
2021. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 harebell ***** válasza:
100%
Látok ilyet is, de sok ellenpéldát is, aki szegényebb sorból származik, de nagyon követelőző és sokkal nagyobb elvárásai vannak anyagiak terén, mint egy átlagos lánynak. De végül is egyénfüggő náluk is.
2021. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen megértőbbek. Sőt , nekem csóró lányként amikor jóval gazdagabb férfi udvarolt, voltam nála és nagyon kellemetlenül éreztem magam szokatlan volt, mindig az járt a fejemben mit keresek én itt? Hasonló a hasonlóval , nálam ez vàlt be.
2021. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal megértőbbek
2021. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Háromszor akkora volt a fizetése, mint az enyém és úgy éreztem, találtam egy milliomost. (Én akkor nettó 70 ezret kerestem.) Hogy egy albérleti szobában él 4 éve és a tulajjal és a többi albérlővel közösen használják a konyhát, fürdőt, az fel se tűnt. Nem volt autója, ez se zavart. Tudtam, hogy vidéken élnek a szülei, családi házban, csak munka miatt él Pesten. Csak sokkal-sokkal később gondolkoztam el azon, hogy vajon a lakhatás miatt van velem? De annyira csóró voltam és annyit kellett öltenünk összeköltözés után a házamra, hogy nehéz volt elképzelni, hogy ez volt minden álma. Néha még most is azt gondolom, neki egy kis saját lakás volt az álma, amire hitelt akart felvenni, de amikor engem megismert, feladta ezt az álmát, mert én a kutyáim miatt soha nem költöztem volna el otthonról. Aztán lehet, hogy tévedek és amikor megtudta, hogy az örökölt 160 nm-es ingatlanomban élek, azonnal meglátta bennem a lakhatási problémáira a megoldást.
2021. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, mert van amelyik egy gazdag férfi által akar kitörni ebből az állapotból. Viszont aki szegényen nő fel, annál nagyobb az esély arra, hogy normálisabban áll hozzá dolgokhoz.


#5 akkor nálad nincs semmi érzelmi biztonság a kapcsolatodat illetően?

2021. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, két férfivel éltem együtt. Soha nem tudtam biztosan, hogy nem a lakhatás miatt vannak-e velem kezdettől fogva. Aztán eljött az az idő, amikor már egyértelmű volt, hogy csak erről szól az egész, de hogy korábban mit éreztek irántam...Soha, egyik se mondta, hogy szerelmes lenne. Azt mindig elmondták, hogy nem szerelmesek belém. Az elsőbe én se voltam, de a második nagyon fájt. De ő hozzátette, hogy még nem szerelmes, aztán fél év múlva, amikor emiatt szakítani akartam, bedobta, hogy de ő már szerelmes. De később egyáltalán nem tűnt szerelmesnek. Vagyis nem tudom. A szexuális életünk elég sokáig fergeteges volt. Volt már egy-két szexkapcsolatom, meg tudom ítélni, mikor van a szexben érzelem. Vele volt, nagyon is. Csak a hétköznapi hülyeségei.:( 13 éve nem tudunk egymástól megszabadulni, de már elég régen egyértelműen vége van köztünk, csak hát gyerek is van, így már nem lehet ugrálni.
2021. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!