Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbánnám később ha sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnám később ha sosem lenne barátnőm?

Figyelt kérdés

Szeretnék, de be kell látnom hogy ez nem megy nekem. Nagyon idegesít hogy nem jön nekem össze semmi, sokat vagyok emiatt szomorú. Ha elfogadom és faladom akkor szerintem jobban érezném magam. De akkor meg biztos hogy nem lesz senkim. És szerintem később bánnám.

Nálam sokkal rosszabb külsejű fiúknak is van csajuk, a személyiségem a baj,nem olyan amilyennel csajozni tudnék.


2021. máj. 30. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Így, hogy ahelyett, hogy azon gondolkodnál, hogy fejleszd a személyiséged, arra helyezed a hangsúlyt, hogy úgy se fog menni, akkor add is fel.

Ilyen mentalitással ne várj semmit.

2021. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

meg.. mindig ott lesz a "Mi lenne ha..."


+ feladni gyávaság.

2021. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

38 vagyok és faszi. Nálam az a gond, hogy csak a legszebb nők tetszenek. Haverjaim tele vannak ilyenekkel, de én kevés vagyok hozzájuk, ronda vagyok, kicsi is...

Esetemben 30 körül történt valami. Addig bántott a dolog, próbáltam tenni ellene (konditerem...), néha még próbálkoztam is szórakozóhelyen vagy baráti társaságban, de csak elhajtottak vagy néha kinevettek ezek a nők, hogy "udvarolni próbálok" nekik (megtörtént).

Aztán 30 körül valami történt és egyre kevésbé kezdett érdekelni a dolog. Jó persze az is kellett, hogy elkezdtem kerülni a nőket mindenhol. Villamoson nem állok meg szép nők közelében, utcán előveszem a telefonom, ha látok egyet stb. Nekem valószínűleg ez segített. Atóta tök jó.

Amit nagyon-nagyon bánok és szerintem jó lenne, ha megpróbálnád megfogadni ezt a tanácsot. Azt az időt, amit a rinyálással vagy agyalással töltesz, töltsd el hasznosan. Még egy nyelvvizsga, még egy diploma, hobby-k... Sokkal, de sokkal többre fogsz menni velük. Én ha újrakezdhetném elvégeznék a műszaki után valami másik nehéz egyetemet, pl. az orvosit, az tuti lefoglalna nagyon sok időre. És mennyivel más ember lennék.

2021. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne lehetne, mi a baj a személyiségeddel? Ez nem sakk, vagy tánc, hogy a nyeréshez meg kell tanulnod lépéseket, kombinációkat, és ha elvéted, ha tehetségtelen vagy, akkor esélyed sincs.

Hozzá teszem, hogy tanulással itt is lehet fejleszteni, legfeljebb nem leszel első. Szerencsére a pártalálásban ez nem is cél, csak meg kell találni azt, aki hozzád való.

2021. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélem neked az én történetemet. Ugyanígy éreztem mint te, hogy biztosan nem kellek egy nőnek sem. Évekig depressziós voltam emiatt (nagyjából 21 éves koromtól kezdődően), teljesen elzárkóztam a külvilágtól is. Aztán amikor több évnyi szenvedés után már nem foglalkoztatott a dolog, teljesen váratlanul megismerkedtem egy lánnyal, aki minden szempontból az ideálom és tetszettem neki. Soha korábban nem voltam olyan boldog mint akkor. Minden vele töltött percet élveztem. Elmondhatatlan és megismételhetetlen élmény volt számomra. De sajnos véget ért, egyik napról a másikra kisétált az életemből. Amilyen boldog voltam amíg együtt voltunk, annyira mély fájdalmat éreztem amikor véget ért. Azóta sem telik el nap úgy hogy ne gondolnék rá. Hogy jobb lett volna ha sosem találkozunk és sosem lesz barátnőm? Akkor kevesebb lennek egy csodálatos élménnyel, de nem is marcangolna ez az elviselhetetlen fájdalom amit az elválásunk óta érzek? Erre a kérdésre nem lehet választ adni. József Attilát idézve: "Kit anya szült, az mind csalódik végül, vagy így, vagy úgy, hogy maga próbál csalni. Ha kűzd, hát abba, ha pedig kibékül, ebbe fog belehalni".
2021. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

"Jó persze az is kellett, hogy elkezdtem kerülni a nőket mindenhol. Villamoson nem állok meg szép nők közelében, utcán előveszem a telefonom, ha látok egyet stb."


😂 wtf

2021. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha tudod, hogy a személyiségeddel van gond, akkor nem magadon kéne dolgoznod a feladás helyett? Ez talán célravezetőbb lenne.


Just sayin'.

2021. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy megfogod bánni. Addig keress csajt, amíg fiatal vagy, utána baromi nehéz lesz.
2021. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os, nem nehéz érteni: inkább előveszi a telefonját és azt nézi, mint hogy a jó csajt bámulja.
2021. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, pontosan.
2021. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!