Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ha egy férfi semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki ha egy férfi semmit nem tud megszerelni, megjavítani otthon?

Figyelt kérdés
Helyette mindenre szakembert hív, igaz meg tudja fizetni mert jól keres.
2021. máj. 30. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Elég ciki.
2021. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem azok jobban idegesítenek, akik otthon mekkmesterkednek, minden szar, de szakembert a világ minden kincséért sem hívnának. Inkább elbaxnak x órát, sokkal több pénzt és energiát, majd ugyanúgy megoldatlan marad.
2021. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Engem aztán nem zavar, ha fizeti a munkásokat. Csak akkor meg se próbálja, mert azt utálom, ha több kárt okoz,mint hasznot🙂
2021. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
én se értek semmihez de mellette csoró is vagyok .. xD
2021. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Nemi szereotipia.

Az nem ciki ha egy nő nem tud főzni ? De olyan szinten nem tud, hogy mondjuk még egy rántottát is képes elrontani.

Abból hogy valaki férfi egyenesen következik, hogy mindent meg tudjon szerelni ?

2021. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Én azt mondom, ha a kettő közül kell választani, hogy ezermester vagy jól kereső, akkor én az utóbbit választanám, mert pénzzel meg lehet oldani a dolgokat, viszont hiába lenne ezermester, ha nincs pénze, mert anélkül nincs mit fúrni-faragni. Úgy értem, hogy pénz nélkül mondjuk nem lehet lakásfelújításba vagy építkezésbe kezdeni, ahol a kézügyességet kamatoztatni lehet.
2021. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyen vagyok, nagyjából a szög beverés, villanykörte csere nálam a határ amit megcsinálok, minden másra hívok szakembert, azért van. Amennyi időt elvacakolok vele, az alatt többet keresek mint amennyibe kerül, és abszolút hidegen is hagynak ezek az ezermesterkedések. A barátnőm pedig majd formálhat véleményt a kérdésben ha ő meg tudná csinálni. :D
2021. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ. Ha az a semmi tényleg annyira semmi, hogy egy kilazult szekrényajtót se tud visszacsavarozni vagy egy tömítőgyűrűt vagy biztosítékot kicserélni, az gáz. Ezek azért elég alap dolgok, nő létemre még én is megcsinálom, valahogy nekem férfiatlan, hogy ha valaki kevésbé ért a szerszámokhoz, mint én. Ráadásul pont az ilyen melókon van a legnagyobb árrés a szerelőknèl és ők is utálják amikor ilyen semmiségért hívják őket.

A másik véglet se jó viszont amikor inkább szétgányol mindent a Ház Ura, csak szakembert ne kelljen hívni. A helyes út valahol a kettő között van, amikor alap dolgokat megcsinál, de egy elromlott háztartási géphez már pl inkább nem nyúl.

2021. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, miről van szó. Nyilván egy vízvezeték, vagy villany szerelésnek ne álljon neki szaktudás, vagy bármiféle tapasztalat nélkül. Tök jó, ha meg tudja fizetni a szakembert aki megcsinálja. De azért egy villanykörtét tudjon már kicserélni, egy lyukat tudjon már falba fúrni, Ikáes bútorokat tudjon összerakni. Igen, ezeket nőként én is meg tudom csinálni, gondolom nem nagy elváárs hogy a férfi is képes legyen rá.
2021. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de nekem nem is vonzó.
2021. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!