Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan férfivel aki idősebb?

Figyelt kérdés
40hez közeli.

2021. máj. 31. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korosztalyra gondolsz jelenleg?


Szoktak ide irni 23 - 25 evesek is na meg 14 evesek is.


Vegyunk a kozepet a dolognak, legyen mondjuk 18-19.


En mar egy jo parszor lattam olyan kerdest itt gyakorin, hogy a csaj ki van akadva milyen erett es hogy mennyire vonzodik a 40 eves ferfiakhoz.


Bar ez nem a tobbseg, de (sajnos) ilyen is van.

2021. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ, te hány éves vagy.

Én összejöttem már nálam jóval idősebb pasival és nem bántam meg.

De tizenévesen nem tenném, hacsak nem alkalmi szexre esetleg.

De szerintem minimum 18, de inkább huszonévesen.

2021. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos fiatalkoromban nagyon tetszett ez a korosztály. Miért sajnos? Mert csak hülyítik és kihasználják a fiatal lányokat. Ahelyett, hogy örülnének annak, hogy egy hamvas, szép, fiatal lány szóbaáll velük. Mocskos szarháziak.
2021. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
A "Tini párkapcsolatok" kategóriában ilyet kérdezni elég meredek.
2021. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
60%
Őszinte leszek: biztos, hogy nem. Bár nem tudom milyen korosztályra gondolsz, de én 17 évesen azt mondom ki van zárva. Undorítónak tartom amikor az ilyen 40-50 körüli sörhasú férfiak akik az életben semmit sem tudnak felmutatni, próbálkoznak a tőlük 20on valahány évvel fiatalabb lányokkal. Bízni sem tudnék bennük. Átlagban egy ilyen idős tisztességes férfinak már felesége,családja van. Ha nincs akkor azért arra van valami indok. Egyébként is a tőlem max. 2-3 évvel idősebb fiúk jöttek be mindig is. Le lehet pontoznide tök mindegy ez az én véleményem, így gondolom.Akinek nem inge ne vegye magára.
2021. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
A 3-as válaszoló vagyok, és könyörgöm, ne írjatok több privit. Senkinek sem válaszolok, mindenkit tiltok! Zaklass mást pls.
2021. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

"Undorítónak tartom amikor az ilyen 40-50 körüli sörhasú férfiak akik az életben semmit sem tudnak felmutatni, próbálkoznak a tőlük 20on valahány évvel fiatalabb lányokkal"


Nos ez igazán gyönyörű általánosítás volt, csak épp marhaság :)

Nekem is volt idősebb pasim (igaz, nem tizen-, hanem huszonévesen), és nem volt sörhasa, sőt jobban nézett ki mint a huszonéves srácok többsége (mellesleg rengeteg duci meg ápolatlan fiatal srác is van...), és sokkal többet tudott felmutatni, mint a fiatalok. :) Ami logikus is, mert huszonévesen még kb senki se milliomos, hacsak nem apuci a seggük alá rakta, de azok meg pláne nem kellenének soha :)

2021. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Én simán. Tetszett már két ilyen férfi is,de mindkettőnek felesége van,így nyilván nem kezdtem ki velük.

Privátot nem kérek.

2021. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
66%
Alkalmira esetleg. 19/L
2021. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kik járnak ide tulajdonképpen? :D

Ki ez a sok elszállt, frusztrált, zakkant, aki így lepontozza azokat, akik ki merik írni a valóságot? :D

vicc ami itt folyik komolyan :D

2021. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!