Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uralkodó típusú, domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uralkodó típusú, domináns férfivel?

Figyelt kérdés
Volt valakinek kapcsolata? Ismerkedem valakivel, de vannak jelek amik arra utalnak, hogy leuraló, uralkodó, nagyon domináns típus, aki kontrollálni akarja a másikat. Volt valaki itt aki ilyen típúsú férfival ismerkedett, vagy kezdett kapcsolatot? Mik a jelek, és mik a tapasztalataitok?
2021. jún. 1. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A domináns és a kontrollmániás önbizonytalan mérgező idióta két külön dolog ám.
2021. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ilyen pasival
2021. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyes! Aki kontrollálni akar az dominálni akar. Amúgy értem mire gondolsz.
2021. jún. 1. 20:00
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Kontroll=irányitás.


Nem eltaposás, jellemi megsemmisités és társai.

2021. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aki irányít az senkire nincs tekintettel, mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja
2021. jún. 1. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, párszor ismerkedtem ilyennel. Eleinte nagyon bejött, elbűvölt, tetszett a domináns jelleme. Később összeköltözésnél rá kellett jönnöm, hogy kb.pszichopata, elhagytam nagy nehezen.


De azért remélem te nem ilyenbe futsz bele.

2021. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 akk az nem domináns hanem egy beteg f.sz
2021. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De kezdetben csak ennyit láttam belőle, hogy dominánsabb típus az átlagnál.

Én jobban tudom, hiszen én éltem meg.

2021. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6-os én eddig csak azt érzékeltem, hogy mindent ő akar szabályozni. Alap dolgokat is pl mikor találkozzunk, mikor beszéljünk. Ez így azért elég necces szerintem mert ha én ajánlok valaamit, gondolkodás nélkül nemet mond.
2021. jún. 1. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem túl jó jel, hogy nem kezel egyenrangú félnek és telibeszarja az akaratod, véleményed.
2021. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!