Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz soha a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Miért nem néz soha a szemembe az a pasi, akinek tetszem? Félénk?

Figyelt kérdés
De más jelek is vannak pl.zavarba jön,ha én is ott vagyok a társaságban,velem alig beszélget,a többiekkel meg igen..
2010. aug. 24. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez egyáltalán nem biztos. Én például akkor nem nézek valaki szemébe, ha kifejezetten ellenvéleményen vagyok, de nincsen erőm, ídőm, stb konfrontálódni.


Vannak, akik ezt már tudják és sietnek megsértődni, amiért nem mondom el, amit gondolok.


A kérdező esetedben lehet, hogy a pasi tudja, hogy neked tetszik, de te őt hidegen hagyod, csak nem akar ebből sértődést. Na ilyen esetben én se nézek szembe.

2010. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én is így voltam azzal a lánnyal akibe szerelmes voltam, de nem jött össze a dolog, viszont utána is gyakran találkoztunk, mert egy helyen dolgoztunk. ha akarsz tőle valamit, akkor bátorítsd, ha nem, akkor meg ne foglalkozz vele.

25/F

2010. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy emlékszik arra mit tanítottak a görög mitológiában a medúza-főre vetett pillantások következményéről.
2010. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!