Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze kéne költöznöm a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze kéne költöznöm a párommal de imádok otthon lakni?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, volt már szó róla hogy össze kéne költözni. Sajnos a lehetőségeink nem túl fényesek, sokkal rosszabb helyre költözhetnénk, mint ahol én most lakok. Ez anyukám háza. Nem csak a körülmények, hanem a szívemhez közelálló dolgok is itt vannak, amik nekem fontosak.
2021. jún. 3. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, kéne? Nem szeretnél összeköltözni vele, csak a párod veled?

Másodszor, milyen az a sokkal rosszabb hely, ahol össze tudnátok költözni? Mit, vagy kit, kiket hagynál ott ami szívedhez közel áll?

Érdemes mérlegelni, maradsz anyukádnál, vagy elkezded a saját önálló életed építeni és elköltözöl. Csaknagyon kevesen kezdik az életüket kényelmes, megfelelő helyen. Az évek alatt alakul, építik maguknak.

2021. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádhoz mindig visszamehetsz.De ha ennyire ragaszkodsz a szülői házhoz,lehet nem vagy elég érett a különköltözéshez.Nekem mindegy volt 22 évesen,hogy hol fogok lakni a párommal (nyilvàn nem egy putriba,na),érdekes meg új volt az egész és nagyon izgalmasnak talàltam.Szüleim négy szobás kerteshàzban laknak,kutyával meg macskákkal meg minden,mégis elköltöztem egy egyszobás albérletbe külföldre (persze a saját szobám mindig megmarad otthon).
2021. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon messze van lenne a munkahelyem, ráadásul az odaút is egy rémálom. Albérlet, lakás egy 10 emeletesben, bezárva. Én mindig is kertesben éltem, nem tudnám ezt elképzelni.
2021. jún. 3. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eljöttem , nem bántam meg , egy ideig rossz volt de szerintem jobb körülmények között is az lett volna.

Aztán sikerült jobb helyre költözni itt is és már a honvágy is elmult. Egyszerrre megszokni a “felnőtt “ életet és egy új lakóhelyet ( legyen az rossz vagy jó is) mindenképpen nehéz.

2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3, viszont nem az anyukád várna otthon.

De, ha ez nem szempont, akkor hagy a fenébe az egészet.

2021. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

És közelebb nincs albérlet? Egyébként hétvégén ugyanúgy ellátogathatsz pároddal a kertes házba. Grilleztek, elvagytok, este meg mentek haza a saját fészketekbe ahol önállóan vagytok, kettesben. :) nyáron tényleg fájóbb lehet panelban lakni, de a hideg időben meg kb mindegy, kint úgysem tudsz lenni a kertben olyankor... És valóban gondolj bele, hogy hazaérsz és nem anyukád, apukád vár haza, hanem a szerelmed! :)

Csak a kényelem miatt feladni a közös életét... Nem irigylem a párod, túl erős még az érzelmi kötődésed a szüleid felé, különben vágynál el otthonról, ez a természetes, hogy kirepülsz a fészekből.

2021. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!