Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok milyen súlyhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok milyen súlyhatárok vannak? Tehát mi a minimum és a maximum ami még belefér.

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire befolyásoló tényező. Most a magasságtól tekintsünk el. Köszönöm.

2021. jún. 3. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet eltekinteni a magasságtól. Egy 170 centis 85 kilós gurul, egy 185 centis meg vagy normál de kissé puhos, vagy tökéletes ha izmos.
2021. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz, én alacsony vagyok.. 70-110 kg között.
2021. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem érdekelt, hogy hány kiló a másik, nem is igazán szokott ez szóbakerülni. Nekem annyi a lényeg, hogy a testalkata tetszen, a súlya nem érdekel.

Amúgy a magasságtól nem igazán lehet eltekinteni, se az izom mértékétől, mert teljesen máshogy fog kinézni egy 90 kg-s 170 cm-es férfi, aki nem sportol, mint egy 185 cm-es, aki edz.

2021. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A számok annyira nem érdekelnek (plusz sokszor képtelenség megtippelni), inkább az összhatás. Mindenképpen legyen nehezebb nálam, bár az én súlyom egy férfin egyértelműen beteges kategória lenne.


Én amúgy alapból a vékonyabb fiúkat szeretem, ne legyen kigyúrva sem elhizva. Legfőképpen pedig ne legyen nagy a feneke!!! Mert az valami rettenet, mikor látok egy pasit nagy kerek fenékkel, vastag combokkal.


Bocsi, hogy nem tudtam egyértelmű választ adni, de szerintem ne is ezzel foglalkozz, figyelj az egészséges összképre és ennyi.

2021. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt már 72 és 140 kg-s pasim is. Nem számít.
2021. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

ahogy mar masok is irtak, ezt nem lehet kilora megmondani. nem mindegy, milyen magas az illeto, milyen a testfelepitese, mennyire edzett.. 100 kilo valoszinuleg undoritoan mutat egy nem sportolo, csapott valo 175 centis sracon, de egy 190 centis vallas, izmos ferfi valoszinuleg felisten vele.


inkabb latszatra mondanam. ez az, ami meg belefer:


[link]



ez mar nem:


[link]

2021. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a maci alkat :) 130kg ig kb.
2021. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 harebell ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha túlsúlyos, nem különösebben érdekel a testalkat. Lehetőleg ne legyen se kórosan sovány, se kórosan elhízott, de mindkét irányba csak a tényleg extrém véglet az, ami kiesik nekem.
2021. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kilóban nincsen határ, inkább összképre. Nem annyira tetszenek a nagyon sovány alkatúak, vagy akik úgy néznek ki, mintha az öcsém lenne, bár volt sovnyabb pasim is, de pl. az a túlsúly sem tetszik, ami már mondjuk akadályozza a hétköznapi életet. Engem mondjuk alapvetően nem zavar egy 90-100 kiló sem, ha normálisan oszlik el az emberen, volt ilyen pasim, két méter volt, rendszeresen sportolt, volt rajta izom is, csak nem volt leszálkásítva, de engem ez nem zavar.

Szóval nekem elég széles az a tartomány, ami oké, igazából az extrémeket nem szeretem, se a túl soványt, túl kövéret, de pl a túl izmosat sem.

2021. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem igazán számít a testsúly,de alapjában jobban tetszenek a macis alkatú pasik. Előző barátom 120 kg volt, az új párom pedig kb. 60 kg körül van. (mindketten magasok)
2021. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!