Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú mit akar?

Figyelt kérdés
Húszasok vagyunk, heti 1,2x találkozunk közös barátokkal. Kb 2 hónapja ismertem meg, akkor könnyen ment a beszélgetés, érdeklődés. Utána egy darabig nem beszélt velem de mindig az 5m közelembe volt és gyakran a melettem lévőhöz szólt. Pár hete odajön, először csak szótlanul mellém ült máskor már mesélt arról hova készül menni terveiről múltkor meg miközben beszéltem hátulról megfogta a kezem és magához húzott. Néha nagyon magabiztos és közel érzem magam hozzá máskor meg olybá távolinak h köszönni se merek. Fb n egyszer felajánlottam h megmutatok neki egy helyet de mással egy haverjával ment de közbe utána mondta milyen volt és elmondja hova készül menni. Szerintetek mi van a fejébe? Elmondja hova megy ergo mintha elhívna de ha nyíltam szólok h menjünk együtt visszautasít. Akkor most mit akar? Jóformán akkor közeledik amikor ignorálom amikor közelednék hozzá megfutamodik szemkontaktus mindig van, mással sokat nevet velem komoly és nagyon sokat néz a szemembe a nem velem beszél sokszor elkapom h figyel. Ez mit jelent?
2021. jún. 3. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"Olybá távoli", gondolom szoktál olvasni😄

Elég határozatlannak tűnik a srác, tehát vagy nem biztos benne hogy vonzódik hozzád, vagy nem biztos benne hogy te vonzódsz hozzá, és nem akarja elrontani a baráti viszonyt esetleg.

2021. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sztem tetszel neki, akarna többet is, csak nagyon beszari.
2021. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Még mindig nem vagyunk gondolatolvasók és ez még mindig a szexuális kategória nem a tini rovat.
2021. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nő vagyok, és ugyanezt csináltam már palival. Lényegében semmit nem éreztem iranta, jól nézett ki, de nem akartam tőle semmi komolyabbat. Az is lehet, hogy kedvel téged, de nem annyira, hogy bármit is akarjon tőled.
2021. jún. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!