Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresön miért nem méltatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresön miért nem méltatnak arra sem, hogy legalább annyit írjanak vissza bocsi de nem vagy akármit írjanak vissza?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 15:32
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
45%
Mert a legtöbb ember paraszt. Az élet nagy kérdéseire hogy emberek mit miért cisnálnak midnig vagy az, mert hülyék, félnek, vagy parasztok. Tanuld meg ;)
2021. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert félnek hogy rosszul reagálsz a visszautasításra, vagy elkezded kérdezgetni az okát, vagy nyomulsz tovább..
2021. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem akarnak megbántani.
2021. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
De miért kéne ilyet írnia? Nem akar tőled semmit, tehát nem kezd kommunikálni veled. Ez így van jól.
2021. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne bármit magyarázkodni egy idegennek? Az, hogy nem ír teljesen egyértelmű, hogy mit jelent. Nem érdekled és kész.
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik. Lépj tovább.
2021. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Én egy jo ideig mindenkinek vissza irtam a nemleges választ is.

Egy része eltűnt utána másik része magyarázatot követelt és trágárkodott. Így màr én sem írok, ha nincs válasz az is egyfajta válasz.

2021. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

#7, ezt mondjuk el tudom képzelni, főleg az aluliskolázottaktól.


Én speciel behúztam ilyenkor fülem-farkam (no pun intended) és elszégyeltem magam, hogy mertem egyáltalán írni nekik. Soha nem basztattam senkit. Miértet se kérdeztem meg, tudtam magamtól is :).

2021. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
8 Elszégyellni magad nem kell miatta. Hidd el sokszor olyanoktól kaptam trágár válaszokat aki nem az az aluliskolázott réteg volt. De úgy látszik egy Ne haragudj, de nem szeretnék veled ismerkedni.-is nagyon sértő volt nekik.
2021. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
"Nem akarnak megbántani.". :D Jaj. Szó sincs erről. Ez sosem arról szól, hogy hirtelen mindenki ennyire empatikus lett, sokkal inkább könnyebb ignorálni a másikat ilyen formában, főleg a netes ismerkedéseknél.
2021. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!