Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnád ezt a programot így ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnád ezt a programot így ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hét múlva lesz a sógornőm esküvője és a barátnői szerveznek neki lánybúcsút. Jóba vagyok a sógornővel, semmi problémánk nem volt eddig de tény hogy nem hasonló a személyiségünk így nem a legjobb barátnőim közé sorolnám. Hasonlóan vagyok az ő barátaival, jó párat nem ismerek és kb kettőt látásból.

Azt találták ki, hogy három napos wellnessre menjünk lánybúcsú gyanánt.

Kissé meglepődtem, mert én egy estès kikapcsolódós,ivós estére gondoltam . Szóval ez nem lesz olcsó mulatság és nekünk nagyon sok kiadásuk lesz az idei nyáron. Nem adnèk ki ekkora összeget egy olyan programra amire nincs is kedvem menni olyan emberekkel akikkel nem vagyunk egy hullámhosszon. Másfelől pedig nem szeretnèm megsèrteni sem a sógornőt, de nem hiszem hogy én lennék ott a legfontosabb számára.

Ti mit tennètek? Ha kiszállnátok, hogyan ?


2021. jún. 6. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Megmondod, hogy abban a pár napban pont meglesz, így sorry, de nem tudsz menni.
2021. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem mennék. Alapból nem megyek 3 napra sehova.
2021. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kifogáson, hanem a tálaláson múlik. Mond el, hogy nagyon szeretnél menni, de ez túl nagy kiadás nektek most. Gond lenne-e, ha nem mennél, hanem helyette ajánlkozol, hogy segítesz díszíteni, esküvői ruhát választani, rohangáltok a férjeddel a menyasszonyi csokrokért vagy bármit, amiben kell segítség bevállaltok.


Nekem mondta vissza tanum az esküvőt, nem azzal volt problémám, hogy visszamondta, hanem nagyon kínosan érezte magát és próbált kitérni, már előre kínosan éreztem magam, mikor megkértem és mikor visszautasított, (és azóta is), azon gondolkodom, hogy megbántottam-e valamivel, amiért nem vállalta el (nem tudott az országba bejönni). Szóval ezt kerüld el és hivatkozz anyagi okokra, és ajánlj fel helyette valamit.

2021. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor szerintetek jobb anyagi okokra hivatkozni? Nem lesz olyan érzése az arának, hogy pont rá nem akarok szánni penzt? Habár az esküvőre is nem kevés pénzt fogunk adni majd...

2021. jún. 7. 00:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4, Semmi köze hozzá, hogy mire szánsz pénzt és mire nem.
2021. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
#4 A hangsúlyra figyelj, ne csak odavesd, mutasd ki nyugodtan, hogy rosszul érzed magad, mert nem engedheted meg anyagilag, hogy vele menj és ne legyen úgy érthető, hogy a személye miatt lenne. De ez csak akkor működik, ha két hónap múlva nem mentek luxus nyaralásra.
2021. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy pénzben és időben is rendkívül költséges lánybúcsú, ilyet gyakorlatilag egy összeszokott kis társaságra lehet szervezni, ahol mindenkiről tudják, hogy nem fog problémát okozni. Elvárni kicsit kevésbé közeli barátoktól, hogy számukra is oké legyen, bunkóság. Szerintem nyugodtan megmondhatod, hogy szívesen részt vennél a lánybúcsún, de ez ilyen formában neked egyszerűen most nem fog beleférni. Az ara felé ezerféle más módon is kifejezheted, hogy fontos a számodra.

Többnapos, népes lánybúcsúkon és legénybúcsúkon egyébként nem ritkaság, hogy valaki rövidebb időre tud csak részt venni. Nem tudom, mit takar pontosan "három napos wellness", de nincs valami olyan opció, hogy csatlakozol hozzájuk mondjuk egy napra?

2021. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"De ez csak akkor működik, ha két hónap múlva nem mentek luxus nyaralásra."


De miért? Az nem lehet, hogy arra gyűjt valaki, hogy a párjával elmenjenek valahova, nem pedig egyedül egy lánybúcsúra?

2021. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért óvatosan ezzel a pénzes kifogással.

Más alkalomból, de én is lemondtam egyszer egy programot szintén anyagi okokra hivatkozva. A többiek meglepiből összeadták nekem az árát, így én is tudtam menni. Természetesen én örültem neki, a kérdés, hogy te elmennél e, ha esetlegesen így alakulna?

2021. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mennek el. Nem eletszeru akkor sem ennyit kolteni, ha amugy volna, de ez tulzott elvaras.
2021. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!