Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottatok olyanról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok olyanról, hogy valakik évekig csak barátok voltak, és abból alakult ki párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka, hogy nem egyből úgy indult?

Kíváncsi volnék, létezik-e ez a szituáció a valóságban is, vagy csak a filmekben.



2021. jún. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Jelen!


Kérdésed lenne ennek kapcsán, írj privit, mert nem mindig olvasok kérdéseket!

2021. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugen,mi barátok voltunk hosszú évekig mert én kapcsolatban álltam. Amikor egyedül maradtam azt követően kezdeményezett a párom.
2021. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
13 éves voltam, amikor megismerkedtünk, ő 11 évvel idősebb. Közös hobbi miatt hetente találkoztunk, barátokként vártunk egymásra. Ahogy 18 lettem, összejöttünk, 2 évre rá házasodtunk. Megérte várni. 😊 46N
2021. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül a 3-as esetében reális ez. Minden más esetben beteg!
2021. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen egy baráti társasághoz tartoztunk, nekem volt párom, akit előtte ismertem meg.


Két évig voltunk nagyon jó barátok. Közben szakítottam a párommal, eltelt még egy év és utána úgy döntöttünk, hogy összejövünk.

2021. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Persze.

Nekem minden kapcsolatom így alakult ki kb., meg az ismerőseim nagyrészének is.

Nálam az volt az oka, hogy számomra teljesen életszerűtlen egy vadidegennel egyből kapcsolat/szex céljából ismerkedni. Soha nem csináltam, nem is vágyok rá, nem is tudom elképzelni, nekem ez nagyon bizarr. Nekem alaposan kell ismernem a másikat ahhoz, hogy eldönthessem, akarok-e tőle bármit. Az élettársammal pl. 3-4 éve lehettünk haverok, mire összejöttünk.

A szüleim is végig együtt jártak középiskolába és jóban voltak, pár évvel később jöttek össze. A baráti társaságomban is mind így találtak párt, suliban/egyetemen/edzésen megismert haverral alakult később úgy, hogy több lett belőle.

Hogy őszinte legyek, nem is nagyon tudok olyat az ismerősi körömben, aki célzottan kapcsolatot keresve ismerte volna meg a párját.

2021. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi először nagyon utáltuk egymást (6 éven keresztül), aztán barátok lettünk. Majd valamin összevesztünk és hónapokig nem beszéltünk. Nagyon hiányzott és ez az érzés átalakult valami mássá....
2021. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!