Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Elengednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elengednétek, várnátok a szakításra?

Figyelt kérdés
Megismertem egy társaságot, jóval idősebbek, 30 körüliek. Partihostessként dolgoztam náluk egy bulin áprilisba 2 másik hostessel. Nagyon lespanoltam ugymond a szervezővel (38), tökre megtaláltuk a közös hangot, délután fél 1-ig beszélgettünk mikor már csak ketten voltunk a lakásán. Elmeséltem neki, hogy eddig egy fiúval feküdtem le, ott se sikerült elmennem, nem is próbálkoztam azóta. Azért meséltem el, mert prűdnek tartott, de szerintem az eddigi tapasztalataimból kiindulva ez érthető, hogy így állok hozzá. Hazaértem melóból, és a nagy nyomozói képességeimet bevetve kiderítettem lassan 2 éve kapcsolatba van egy szintén fiatal 24 éves lánnyal. Májusba szintén meghívtak egy szülinapra, ott is tök sokat beszélgettünk, és hiába ültünk egymástól messze, állandóan láttam hogy ő és én is egymás tekintetét kerestük ha beszéltünk vagy vmi vicces történt. Szóval volt vmi megmagyarázhatatlan a levegőben, nagyon vonzónak találom, többször elképzeltem lefekszem vele. És ő is bevallotta, hogy eleinte ez volt a szándéka, bár ott inkább embereskedni akart előttem, mert első tali lelkizős volt nagyon, ott nem merült fel volna a szex xd. És mondta hogy ő múlt hónapba is lefeküdt egy lánybarátjával, ezzel nem is lenne baj ha poligám kapcsolatba lennénen, így szerintem nagyon gáz a pali és a csaj, akivel félrelépett nevében is. Én smárig se mennék el, így hogy tudom van barátnője. De tegnap fürdőbe is hívott, szóval már nem egy sima bulira csak, de lemondtam. Szóval igazából én belemennék, nem is biztos hogy össze akarnék vele jönni. Csak szerintem etikátlan a barátnőjével szemben. De szerintem eléggé kapcsolatfüggő és nem mer kilépni a kényelmesből. Pedig tudom hogy ö is érzi hogy köztünk viszonylag rövid ido alatt kialakult egy special bond✨

2021. jún. 8. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a csávó. Kerüld inkább az ilyet, később fájdalmat okozna. Lehet az elején csak szexet akarnál te is, de ha beleszeretsz?
2021. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ez a “special bond” más lányokkal is kialakul, nemcsak veled, úgyhogy ne érezd ezt az egészet olyan különlegesnek.
2021. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

‘special bond’ az csak annyit tesz nala, hogy teszi a szepet, mert meg akar fektetni. es meg csak nagyon nem is titkolja.

undorito alak a pasi, hogy egy fiatal lanyt igy akar manipulalni, raadasul azok utan, hogy elmondtad neki, eddig csak 1 emberrel fekudtel le.

2021. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ocsmány az ürge.
2021. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire naív vagy! Csak a bugyit akarja levarázsolni rólad, semmi mást és nincs is nehéz dolga, ha ennyire tapasztalatlan vagy. Nagyon fogsz sírni, ha ebbe belemész.
2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De igazából figyelembevéve, hogy közel 20 év van köztünk ezért egy kapcsolat nem is biztos, hogy jól működne, viszont ha úgy alakulna és nem lenne barátnője, akkor lehet, hogy belemennék valamibe.
2021. jún. 8. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, csak semmi komoly érzelmet ne kezdj belevinni, mert az tuti hogy a végén sérülni fogsz.
2021. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Profi csajozógép, te meg egy buta kis fruska vagy hogy felültél a trükkjeinek. Azért nem mászott rád elsőre mert látta hogy nem fognád az adást és szép lassan hálózott be. Ahogy azt is fokozatosan adagolta be, hogy esze ágába sincs szakítani a nőjével csak mellette akar megdugni. Szóval várhatsz vagy 50 évet hogy szakítson a nőjével. Ha fog is szakítani az sem miattad lesz, hanem ettől független okból, de úgy fogja majd adagolni hogy miattad te meg veszed mindenre az ívet.
2021. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te még nagyon gyerek vagy. Nem fog veled összejönni, csak meghúzna.
2021. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni.
2021. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!