Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párom, aki mielőtt megismert kétségbeesetten keresett magának valakit, mindenkiveo bepróbálkozott és én vele vagyok már 2 éve de nem hálás értem annyira és nem becsül meg annyira?

Figyelt kérdés
Pedig az ember azt gondolná, hogy ha valakinek nem jön össze, akkor akivel sikerül azt nagyon megbecsüli. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem becsül meg, de magával sokal jobban meg van elégedve és elvan. Nem mond olyanokat hogy nagyon hálás hogy vagyok neki és nem akar elveszíteni vagy stb.
2021. jún. 8. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Túltoltad a kamut.
2021. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Annyira átlátszóak ezek az incel kérdések.
2021. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ott buktál le, hogy nem írtad le elégszer, hogy "hálás" és "becsül". Még legalább 4-5x kellett volna mindkettőt.
2021. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
56%

Ha ilyet kérne tőlem a párom, zavarnám is el rögtön.


Oltárt ne emeljen neked, sírva köszönetet mondva, hogy te vagy az Isten ajándéka neki?


Nem vagy te egy kicsit öntelt?

2021. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés akkor két eset lehetséges. Az egyik hogy egy pótlék vagy neki a "ló nincs jó a szamár is addig" elve alapján. A másik, hogy mérhetetlen önbizalom hiányod van és állandó megerősítésre vágysz. Gyönyörű egy "kapcsolat", szerintem ti ne vállaljatok gyereket még 1-2 évig, addig megy úgyis szétmentek.
2021. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem kamu a kérdés, akkor te vagy beteg..
2021. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod, hogy csak akart valakit maga mellé. Akkor min csodálkozol?
2021. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy kamu, az exem is ilyen volt. Én voltam az első kapcsolata sok-sok-sok sikertelen próbálkozás után. Pár hónapig odáig volt értem, aztán hamar megunt és végül dobott. Akkor én se értettem, hiszen azt hittem hogy örökké megbecsül majd. :D

Az ilyen emberek szerintem nem tudják, mit akarnak. A tökéleteset hajtják, de szerintem ők maguk se biztosak benne, hogy létezik-e egyáltalán tökéletes. (Az említett exem azóta kb. 20 másik partneren van túl, mindet dobja egy idő után és keres mást.)

2021. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bla-bla-bla... vele vagy még, ne nyávogj.
2021. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!