Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Melyikünk a jobb pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyikünk a jobb pasi?

Figyelt kérdés

Nem árulom el melyik vagyok én.


Az első: 31 éves 182 magas, sportos testalkat, sportos haj, barna szem, frissen borotvált. Jó kommunikációs képesség, nagyvárosi élet. Kávéházak, kocogás, bulik.


A második: 32 éves 171 magas, sportos testalkat, félhosszú haj, kék szem, borosta. Vissza fogottabb, nem túl beszédes, vidéki élet. Kirándulás, sütögetés, barkácsolás.


2021. jún. 11. 16:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%

8.


Hihi, nem nőként, de lehet olyan haja van, mint Ronaldo-nak 2002-ben :D "Sportosan!"


[link]

2021. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
90%

Ez beugratós kérdés. Mindkettő te vagy, csak 32 éves korodra egy csonkolásos balesetben "rövidültél" 11 centit, megváltozott a szemed színe (a Dune nevű könyvben is írnak ilyesmiről, ugye, a Fremen nép), megnőtt a hajad, a zajos nagyvárosi életet pedig lecserélted a nyugis vidéki életre. Visszafogottabb is lettél, a jó kommunikációs készségeid nyilvánvalóan a baleset következtében módosultak így. Manapság jobban lázba hoz egy magányos séta az erdőben, esetleg egy tábortűz, mint egy forrongó kávéház.

...



Ezek a kérdések kikészítenek. :D

2021. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%
Egyik se jön be ezek alapján.
2021. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem írtál rossz tulajdonságokat.

Ha az egyik pl mélydepresszióban van, akkor a másik a jobb pasi.


Ha az egyik arrogáns és azt hiszi, hogy jobb mindenkinél, akkor ő a jobb stb.


Kb mintha azt kérdeznéd, hogy melyik állat a gyorsabb?

Az egyiknek négy lába van és rövid szőre.

A másiknak két lába van, szárnya és tolla.

2021. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

12!

Az első vagyok, és jellemtelen dolog balesettel viccelődni. Ráadásul ezt úgy, hogy a haveromat egy baleset utáni helyzetbe korlatozod a tulajdonságai miatt. Szemét vagy, és szerintem rohadsz belül. Távolról elkerüljük az olyan embereket mint te.

2021. jún. 11. 17:07
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legfontosabbakat hagytad ki (személyiség, érdeklődések és hosszútávú tervek), így ennyi alapján nem lehet érdemben válaszolni. Hiába imádok túrázni, sose élnék vidéken, így emiatt talán az egyes, de mondom, ez édeskevés a véleménynyilvánításhoz. Már a külső leírás teljesen semmilyen, mert ez tényleg olyasmi, amihez kép kéne.
2021. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
92%
most azt varod, hogy hatha teged valaszt valaki es lesz vegre egy kis sikerelmenyed? luzeer
2021. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
92%

#15

A belsőm köszöni szépen, jól van, a tiéddel viszont van baj. Az ilyen sértett kisfiús kirohanások mellett rendelkezhetsz te akár Sylvester Stallone fizikumával is, senki sem fog egy hisztigéphez vonzódni.


Komolytalan volt a kérdésed, ennek megfelelően reagáltam. Az mondjuk vicces, hogy ennyire kihoztam belőled a sértett kisfiút.

2021. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
17! Gyere dumáljunk neg egy randit és meglátjuk ki a luzer! Be mered vállalni, vagy csak itt nagy a pofád?
2021. jún. 11. 17:18
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es nyilvánvalóan viccelt és nem is volt rossz poén.


Neked Humorérzék zéró.

Kikérni magadnak az megy.


Egyértelműen nem Te vagy a jobb pasi.

2021. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!